Başlığım
Milli Takım Forması
Ramazan Yavuz

Milli Takım Forması

Bu içerik 344 kez okundu.
Reklam

Milli takım formasını giymek büyük bir şeref ve onurdur. Evet, kıymetli dostlar bu köşe yazımda Milli Takım Formasının giymenin önemini ve sorumluluklarını anlatacağım.

Milli Takım Forması; Hangi alanda ve hangi branşta olursa olsun, bireye verilen Milli Takım Forması büyük sorumluluk ve önemi arz eder. Dolayısıyla Milli Takım forması ile her attığınız adım sorumluluk teşkil eder. Milli Takım Forması günlük giydiğiniz kıyafetler değildir, normal kıyafetleriniz gibi sağa sola atamazsınız, üzerinde oturamazsınız vb. gibi hareketlerden bulunamazsınız. Çünkü Türk bayrağı bulunan bu şerefli ve onurlu forma tüm milletimizin bizlere bir emanetidir. Bizler Milli Takım Forması ile yarıştığımız her yarışmalarda ve her alanda formamızın hakkını en iyi şekilde vermemiz gerekiyor. Milli Takım Forması ile görev başındayken toplum tarafından uygun görülmeyen eğlence yerlerine gidemezsiniz, kötü alışkanlıklardan bulunamazsınız, yüz kızartıcı suçlara bulaşamazsınız. Kısaca Milli Takım Formasını taşıyan her birey büyük sorumluluk taşımaktadır.

Milli Takım Forması o kadar önemlidir ki; Her bireyin yarışmalarda giydiği şanlı bayrağımızın üzerinde bulunduğu bu ay yıldızlı forma ile hangi yarışmada olursa olsun, yarıştığımız her dakika değil, her saniyenin hakkını vermeliyiz. Tüm yarışmalarda mücadelemiz Vatanımız, Milletimiz, Devletimiz ve Bayrağımız için olmalıdır. Fizikken ve ruhen motivasyonu en üst derecede tutarak her platformda bayrağımızı göndere çıkarmalıyız. Bu anlamda çok çalışmalıyız ve ülkemizi her alanda çok iyi temsil etmeliyiz.

Milli Takım Forması ile uluslararasında yarışan her birey milli sporcu ünvanlıyla üniversitenin her alanında karşılıksız burs alabiliyor. Kyk yurtlarında faydalanabiliyor. Dolayısıyla Milli Takım Forması giyen hem sporcu hem Antrenör birçok imkânlara sahip olabiliyor.

Futboldan tutunda Muaythai-Kick Boks ve Boks branşlarına kadar her platformda Milli Takım Forması ile yarışan tüm yöneticiler, Antrenörler, sporcular ve görev yapan herkese bayrağımızı en iyi şekilde temsil ettiklerine güvenimiz ve inancımız tamdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MAGEF 16. Kitap Okuma Etkinliğini Arapgir’de Düzenledi
MAGEF 16. Kitap Okuma Etkinliğini Arapgir’de Düzenledi
Malatya'da Balıklandırma Çalışmaları Yapıldı
Malatya'da Balıklandırma Çalışmaları Yapıldı