Başlığım

Gazetecilik Bölümü Öğrencileri için Oryantasyon Programı Düzenlendi

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü birinci ve ikinci sınıf öğrencileri için Fethi Gemuhluoğlu Amfisi'nde oryantasyon eğitimi verildi.

Gazetecilik Bölümü Öğrencileri için Oryantasyon Programı Düzenlendi
Gazetecilik Bölümü Öğrencileri için Oryantasyon Programı Düzenlendi admins
Bu içerik 275 kez okundu.

Oryantasyon programına İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mevlüt Akyol, Gazetecilik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Eylem Şentürk Kara, Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Nida Sümeyya Çetin, öğretim elemanları Doç. Dr. Fatma Nisan, Doç. Dr. Mehmet Barış Yılmaz, Arş. Gör. Dr. Ozan Kocabaş, Arş. Gör. Dr. Fırat Adıyaman, Arş. Gör. Ömer Faruk Yücel, Arş. Gör. Ayşe Nur Doğan ve öğrenciler katıldı.

Gazetecilik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Eylem Şentürk Kara, öğrencilere başarılı bir eğitim ve öğretim yılı dileyerek şunları söyledi:

“2021-2022 akademik yılı hepimize hayırlı uğurlu olsun. Pandemiden dolayı yaklaşık bir buçuk senedir sizlerden ayrı kalarak uzaktan eğitim yoluyla derslerimizi işledik ve ne biz sizleri ne de sizler bizleri ve fakültemizi yakından görme imkânı bulabildiniz. Bu nedenle bu yıl oryantasyon programımıza hem birinci sınıf, hem de ikinci sınıf öğrencilerimizi dahil ettik. Öncelikle üniversitemize, fakültemize ve bölümümüze hoş geldiniz. İnşallah güzel ve verimli bir şekilde, kapanma olmadan 2021-2022 eğitim öğretim yılını, en iyi şekilde tamamlayacağız. Hepinize başarılı bir eğitim ve öğretim yılı diliyorum.”

İNÜHABER Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Doç. Dr. Fatma Nisan, İNÜHABER Merkezi’nin kuruluş süreci ve öğrencilere sunduğu imkânlar hakkında bilgi verdi. Nisan, öğrencilerin teoride öğrendikleri haber toplama, yazma, kamera ve fotoğraf makinesi kullanımı, tasarım ve montaj gibi birçok farklı alanda İNÜHABER Merkezi’nde pratik yapma fırsatı bulduklarını ve böylelikle deneyim kazandıklarını söyledi.

İNÜHABER Merkezi Haber Editörü Arş. Gör. Dr. Ozan Kocabaş, İletişim Fakültesi bünyesinde bulunan İNÜHABER Merkezi, İnönü İletişim gazetesi, Radyo Kampüs, Ajans İletişim ve Fotoğraf Stüdyosu uygulama birimleri hakkında bilgi vererek fakültenin öğrencilere sunduğu imkânlar hakkında sunum yaptı.

İNÜHABER Doç. Dr. Mevlüt Akyol Doç. Dr. Eylem Şentürk Kara Dr. Öğr. Üyesi Nida Sümeyya Çetin Doç. Dr. Fatma Nisan Doç. Dr. Mehmet Barış Yılmaz Arş. Gör. Dr. Ozan Kocabaş Arş. Gör. Dr. Fırat Adıyaman Arş. Gör. Ömer Faruk Yücel
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi