Başlığım

Başkan Yavuz’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yavuz’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Başkan Yavuz’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı Admin02
Bu içerik 476 kez okundu.

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan YAVUZ Mesajında şunları söyledi; "30 Ağustos ulusumuzun yeniden dirilişi ve Türkiye Cumhuriyeti'nin uluslararası alanda kabul görmesinin en önemli adımıdır. Tüm dünyaya ve tarihe not düşmüş onurla ve gururla 99. yıl dönümünü kutladığımız 30 Ağustos Zaferi, tarihin hiçbir döneminde esareti kabul etmeyen ve şartlar ne olursa olsun bağımsızlığından, vatanından ve bayrağından vazgeçmeyen bir millet olduğumuzun kanıtıdır. Atalarımızın zor şartlarda ulusumuzun geleceği için vermiş olduğu unutulmaz mücadeleleri unutulmamalıdır.  30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da bağımsızlığı için şahlanan Türk milletinin 99 yıldır aynı inanç ve kararlılıkla yoluna devam ettiğini tüm dünya bilmelidir. Şunu bilsinler ki; 30 Ağustos, Türk milletinin istiklal ve istikbalinin zaferidir. Bu zafer bizleri istiklalimize kavuşturmuş, istikbalimize ışık olmuştur.  

Kıymetli Gençler; Sizlerde nesilden nesile aktarılacak bu şanlı zaferleri hiçbir zaman unutmamalı ve unutturmamalısınız. Bizlerde Malatya Gençlik Federasyonu olarak Vatanına, Milletine, Bayrağına ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin belirlediği hedef ve doğrultuda 2023-2053-2071 yılına her alanda daha güçlü adımlarla ilerlemeliyiz.

Bu önemli günün yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum ifadelerini kullandı.’’

30 Ağustos zafer bayramı Ramazan Yavuz malatya
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”