Başlığım

Başkan Çınar, Şeyhbayram Mahallesinde Çalışmaları Yerinde İnceledi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Kadircan Esen, Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Merkezi Genel Başkanı Hasan Meşeli ve Mahalle Muhtarlarıyla birlikte kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme, sıcak asfalt serimi ve aydınlatma çalışmalarını inceledi.

Başkan Çınar, Şeyhbayram Mahallesinde Çalışmaları Yerinde İnceledi
Başkan Çınar, Şeyhbayram Mahallesinde Çalışmaları Yerinde İnceledi admins
Bu içerik 562 kez okundu.

ŞeyhBayram Mahalle Muhtarı Mustafa Canberk ile Zaviye Mahalle Muhtarı Baki Ulutaş, mahallelerinde gerçekleşen yatırımlardan dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkürlerini sundular.

“BAŞKANIMIZI SEVİYORUZ VE DESTEKLİYORUZ”

Mahallede yapılan hizmetlerden dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ı tebrik eden  Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Merkezi Genel Başkanı Hasan Meşeli, “ Akademik kariyeri olan Yüksek İnşaat Mühendisi Sayın Mehmet Çınar Başkanımızın Malatya’mızın güzelleşmesine, kentimizin en büyük mahallelerinden olan Şeyhbayram ve Zaviye mahallelerimizin daha güzel hale getirilmesi hususunda gösterdiği özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Mahalle sakinlerimiz memnun, Vakıf olarak ta Başkanımızı canı gönülden kutluyoruz ve destekliyoruz.” diye konuştu. 

“BİR VE BERABER HAREKET EDEREK SAĞLAM VE KALICI YATIRIMLARIN ALTINA İMZA ATIYORUZ”

‘İnsan odaklı’ yatırımlarıyla Yeşilyurt’un bütün yaşam alanlarını güzelleştirip daha değerli hale getirmeye devam ettiklerini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Bizler hemşerilerimizle bir ve beraber harekete diyoruz,  insan odaklı hizmetlerimiz ve yatırımlarımızla bir yandan ilçemizi baştan aşağıya inşa ederken diğer taraftan gönüller kazanıyoruz. Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Merkezi Genel Başkanımız Sayın Hasan Meşeli’ye ve Mahalle Muhtarlarımıza çalışmalarımıza verdikleri güç ve destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum. Hacı Bektaş-ı Veli’nin dediği gibi ‘ Bir Olacağız, İri Olacağız ve Diri Olacağız’.Bizler ilçemize bu düsturdan yola çıkarak hizmet ediyoruz. Zaviye mahallemizde ki Buhara Camimizin çevre düzenleme, aydınlatma, yeşillendirme ve caminin etrafını açmayla ilgili çok güzel çalışmalar gerçekleştirdik, mahalle sakinlerimizde bu hizmetleri beğendi. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz camimizin etrafının açılıp daha ferah bir görüntüye kavuşmasından sonra yine bu bölgenin kaldırımlarını yenileme, kilit taşı döşeme ve yollarının daha konforlu ve akıcı hale gelmesi adına çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Alt yapısı tamamlanan buradaki yolumuzu tam kaplamalı sıcak asfalt ile daha nezih bir görüntüye ulaştırdık.Bu çalışmaların neticesinde ilçemizin en kalabalık bölgelerinden olan Zaviye ve Şeyhbayram mahallelerimizde ki yaşam kalitesini yükseltmiş oluyoruz.Kaliteli yolları, modern yürüyüş yolları, aydınlatmaları ve çevre düzenlemeleriyle bu bölgemizin hüviyetini değiştirdik.Çalışmalarımız esnasında hoşgörü, sabır ve anlayışını ekiplerimizden esirgemeyen mahalle sakinlerimize ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Bizleri seven, güvenen hemşerilerimize ne yapsak azdır. Bizler titiz ve planlı çalışıyoruz, hizmetlerimizin sağlam, kaliteli ve kalıcılık seviyesinin güçlü olmasına büyük özen gösteriyoruz. Diğer yaşam alanlarımızda olduğu gibi Zaviye ve Şeyhbayram mahallelerimizde de gerçekleşen dönüşüm hizmetlerimizi uzun yıllar bölgemize hizmet edecek şekilde sağlam ve mukavemetli bir şekilde gerçeğe dönüştürdük. Kentimizi güzelleştirmek için elimizden gelen gayreti göstermektedir. Bizler bir ve beraber hareket ederek daha güzel hizmetler ve yatırımların altına hep birlikte imza atmaya devam edeceğiz.  Emeği geçen mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

ŞeyhBayram Mahalle Muhtarı Mustafa Canberk Zaviye Mahalle Muhtarı Baki Ulutaş Mehmet Çınar Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Hasan Meşeli
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi