Başlığım

İş Adamı Aydınlar, Gürkan’ın Davetiyle İlk Defa Büyükşehir’de

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın davetiyle Malatya’ya gelen iş adamı Mehmet Ali Aydınlar, yaptıracakları okul ile ilgili olarak Vali Aydın Baruş ile protokol imzaladı. Ünlü iş adamı hemşehrimiz Mehmet Ali Aydınlar; daha sonra Vali Aydın Baruş, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı hemşehrimiz Mehmet Akif Üstündağ ve beraberindeki heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

İş Adamı Aydınlar, Gürkan’ın Davetiyle İlk Defa Büyükşehir’de
İş Adamı Aydınlar, Gürkan’ın Davetiyle İlk Defa Büyükşehir’de adminö
Bu içerik 521 kez okundu.

Ziyaret sırasında Büyükşehir Belediyesi Şeref Defterini imzalayan Aydınlar, burada yaptığı konuşmada, “Büyükşehir Belediye Başkanımıza göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ediyorum. Şunu özellikle ifade etmek istiyorum; yıllardan beridir ara ara Malatya’ya gelip gidiyorum ama ilk defa bugün Malatya Büyükşehir Belediyesine ayak bastım. İnşallah bundan sonra daha sık görüşme fırsatı buluruz. Bir kez daha kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da Mehmet Ali Aydınlar’ı ağırlamaktan mutlu olduklarını belirterek, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ziyaretin anısına İş Adamı Mehmet Ali Aydınlar’a el işlemesi tablo hediye ederken; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve beraberindekilere de Arslantepe’yi simgelen Arslan heykeli hediye etti.

 

 

Büyükşehir Selahattin Gürkan Malatya Mehmet Ali Aydınlar Aydın Baruş Battalgazi Ali Tatlı Mehmet Akif Üstündağ
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”