Başlığım

MAGEF 23. Spor Etkinliği Düzenledi

Malatya Gençlik Federasyonu tarafından organize edilen ‘’Gençler Sporda Buluşuyor’’ Kapsamında 23. Spor etkinliği düzenlendi.

MAGEF 23. Spor Etkinliği Düzenledi
MAGEF 23. Spor Etkinliği Düzenledi
Bu içerik 607 kez okundu.

Malatya Gençlik Federasyonu tarafından organize edilen  ‘’Gençler Sporda Buluşuyor’’ Kapsamında 23. Spor etkinliği düzenlendi.

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz spor etkinliği ilgili şunları söyledi; " Malatya Gençlik Federasyonu olarak birçok farklı etkinlik düzenliyoruz. Spor etkinliğimizde amacımız insanların olmazsa olmazlardan spora teşvik etmektir. Etkinliklerimiz ile farkındalık yaratarak insanlara spor alışkanlıkları kazandırmak. Spor yapmak sağlık açısında oldukça önemlidir. Yani spor yapmak hem fiziksel hem de ruhen insana son derece önemli bir dinçlik sağlayacaktır. Spor yapan bireyler, spor yapan kişiler stresle daha kolay başa çıkabilmektedir. Modern dünyada depresyon gibi rahatsızlıkların bu denli yaygın olarak görülmesinin en büyük sebeplerinde biride budur. Hareketsiz geçen bu yaşam tarzına düzenli yapılacak olan egzersizlerin eklenmesi, kişilerin yaşam kalitelerinin artmasında doğrudan etkileyecektir.  Yaşantı tarzınıza kesinlikle sporu katmalarını tavsiye ediyorum‘’ dedi.

spor malatya gençlik federasyonu ramazan yavuz malatya gençler sporda buluşuyor
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Baruş, Adli Yargıyı Ziyaret Etti
Vali Baruş, Adli Yargıyı Ziyaret Etti
Toki 3. Etap inşaat ihalesi yapıldı
Toki 3. Etap inşaat ihalesi yapıldı