Başlığım

MAGEF Birlik ve Beraberlik Buluşması Beşincisi Düzenledi

Malatya Gençlik Federasyonu tarafından düzenlenen "Birlik ve Beraberlik Buluşması" Kapsamında Beşincisi düzenlenen programa konuk olarak Battalgazī Belediye Başkanı Osman GÜDER katıldı.

MAGEF Birlik ve Beraberlik Buluşması Beşincisi Düzenledi
MAGEF Birlik ve Beraberlik Buluşması Beşincisi Düzenledi
Bu içerik 656 kez okundu.

 Malatya Gençlik Federasyonu tarafından düzenlenen "Birlik ve Beraberlik Buluşması" Kapsamında  Beşincisi düzenlenen programa konuk olarak Battalgazī Belediye Başkanı  Osman GÜDER katıldı.

Program ile ilgili açıklamalarda bulunan Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz şunları söyledi:" Malatya Gençlik Federasyonu olarak düzenlediğimiz ‘’Birlik ve Beraberlik Buluşması ‘’Beşincisi düzenliyoruz. Her programımıza farklı konukların davet edildiği buluşmaya gençler ile birlikte Malatya için el birliğiyle daha güzel günlere taşımak. Amacımız gençlerin daha huzurlu, daha mutlu, daha güzel bir gelecek için farklı Etkinlikler ile gençlerin sosyallestirmek ve bilgilendirmek. Daha duyarlı bilinçli bir gençlik için her platformda mücadelemiz devam edecektir. Bizim için ve herkesim için çok önemlidir. Çünkü gelecek gençlere emanet olacak geleçeğin yöneticileri geleçeğin eğiticileri gençler olacaktır . Siz gençlerde sonraki nesilleri yetiştireceksiniz. Bu anlamda şuan lisede okuyan tüm gençler 2023 seçimlerinde oy kullanacaksınız. Ülkemiz için  2023-2053 ve 2071 vizyonu  çok önemlidir. Ülkemizi her alanda ve her anlamda en iyi yerlere taşımak için gece gündüz  demeden çalışmalıyız.  Bu anlamda en büyük gücümüz gençlerdir. Malatya gençlik fedarasyonu olarak yazın malatyamızın tüm ilçelerine geziler düzenliyeceğiz. Amacımız çoçukların ve gençlerin ilçelerini türistlik alanlarını gezerek ilçelerini tanımalarını sağlamak. Malatyanın tüm ilçelerinde kitap okuma etkinliği düzenleyeceğiz. Sizlerden isteğim herkes bir insan yetiştirsin. Malatyamızda 1110 STK bulunmaktadır. Bu STK’lar toplum yararına her ay bir etkinlik yapsa ayda 1110 etkin yapılmış olur. Senede 13.320 etkinlik yapılmış olur. Ayda 3 etkinlik yapılsa 3.330 etkinlik eder yılda 39.960 etkinlik yapılmış olur.Bu anlamda STK’lar bu kadar çok önemlidir.

 Ayrıca bizleri ve gençleri kırmayıp programımıza katılan başta Battalgazī Belediye Başkanı Osman GÜDER bey'e, Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi ERGÜL, değerli dernek başkanlarına, katılım sağlayan herkese ve  şükranlarımı sunuyorum"dedi.

  Battalgazī Belediye Başkanı Osman Güder ise  şunları belirtti "Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi her alanda destekliyoruz ve her zaman gençlerin yanındayız. Bir çok faklı konulara deyinen Başkan GÜDER gençlere yönelik konuşmalarında ilimizi ve ülkemizin geleceği için sürekli çalışmalıyız. Gençler bizim için çok önemlidir. Gerek eğitimlerinizde ve gerek sporda başarılı olmak istiyorsanız sürekli çalışmalısınız.başarının yolu çalışmaktır. Bir çok konulara temas eden Başkan GÜDER bir çok yaşanmış hikayeler ile gençlerin ufkunu açtı ve gençlerin kalplerine dokundu. Konuşma sonunda  bu anlamlı programı gerçekleştiren Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz ve yönetimine teşekkür ederim ayrıca bu salonu dolduran siz gençleri tebrik ediyorum” dedi."

Program sonunda Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz ve Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi ERGÜL ile birlikte  Battalgazī Belediye Başkanı Osman Güder bey’e ayrı ayrı teşekkür belgesi taktim ettiler.

 

 

magef birlik beraberik Osman GÜDER Battalgazī Belediyesi Sadi ERGÜL Birlik Vakfı Malatya Şubesi ramazan yavuz
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”