Başlığım

MAGEF Birlik ve Beraberlik Buluşması Üçüncüsünü Düzenledi

Malatya Gençlik Federasyonu tarafından düzenlenen "Birlik ve Beraberlik Buluşması" Kapsamında üçüncüsü düzenlenen programa konuk olarak Battalgazī Belediye Başkanı ve Malatya Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, Malatya Milletvekili ve Ak parti MKYK üyesi Öznur Çalık, Ak Parti Battalgazī Belediye Başkan Adayı Osman Güder katıldı.

MAGEF Birlik ve Beraberlik Buluşması Üçüncüsünü Düzenledi
MAGEF Birlik ve Beraberlik Buluşması Üçüncüsünü Düzenledi admins
Bu içerik 880 kez okundu.

Program ile ilgili açıklamalarda bulunan Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz şunları söyledi:" Malatya Gençlik Federasyonu olarak düzenlediğimiz Birlik ve Beraberlik Buluşması üçüncüsünü düzenliyoruz. Her programımıza farklı konukların davet edildiği buluşmaya gençler ile birlikte Malatya için el birliğiyle daha güzel günlere taşımak. Amacımız gençlerin daha huzurlu, daha mutlu, daha güzel bir gelecek için farklı Etkinlikler ile gençlerin sosyallestirmek ve bilgilendirmek. Daha duyarlı bilinçli bir gençlik için her platformda mücadelemiz devam edecektir. Ayrıca bizleri ve gençleri kırmayıp programımıza katılan başta Battalgazī Belediye Başkanı Selahattin Gürkan bey'e, programımıza katılım sağlayan Ak Parti MKYK üyesi Malatya Ak parti Milletvekilimiz Öznur ÇALIK hanımefendiye, Battalgazī Belediye Başkan Adayı Osman GÜDER bey'e, Başkan yardımcılarına değerli dernek başkanlarına, katılım sağlayan herkese ve Battalgazī Belediyenin değerli çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum"dedi.

Ak parti Battalgazī Belediye Başkan Adayı Osman Güder ise  şunları belirtti "Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi her alanda destekliyoruz ve her zaman gençlerin yanındayız. Bu anlamlı programı gerçekleştiren Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz ve yönetimine teşekkür ederim ayrıca bu salonu dolduran siz gençleri tebrik ediyorum” dedi."

Battalgazī Belediye Başkanı ve Malatya Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan ise şöyle konuştu;" Gençler bizim için çok değerli ve önemlidir. Yarınlar sizlerin sizlerde gelecek nesillere daha güzel bir gelecek bırakmak için her alanda kendinizi geliştirin ve mücadele edin. Gençlerin önemini sorunlarını bildiğini bu sorunları hep beraber çözeceğiz . Gençlere her alanda destek veriyoruz ve destek vermeye devam edeceğiz. Bu anlamda bu anlamlı programı düzenleyen Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı değerli kardeşim Ramazan Yavuz ve yönetimine teşekkür ediyorum. Siz değerli gençlere de katılımınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Ak Parti MKYK üyesi ve Malatya Ak Parti Milletvekili Öznur ÇALIK ise şunları dile getirdi;" Geleceğimiz siz değerli gençlere emanettir. Gençlik döneminde siyaset kariyerine başlayan ve 18 yaşında bugüne kadar devam eden bir siyaset hayatı olan liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ise sizlerin yaşlarında siyasete başlamıştır.  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın hayatını iyi araştırın ve örnek alın ve ayrıca bu güzel programı düzenleyen Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz ve yönetimine teşekkür ediyorum. Siz değerli gençlere de katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Siz gençler bizlere güç veriyorsunuz, siz gençler bizler için çok kıymetlisiniz çünkü gelecek sizler ile büyüyecek sizler ile var olacaktır. Bu duygu ve düşünceler ile hepinizi saygıyla sevgiyle muhabbet ile selamlıyorum" dedi.

Galip Demirel Sosyal Tesislerinde düzenlenen programda Battalgazī Belediyesi tarafından katılım sağlayan gençlere yemek ikram edildi.

Selahattin Gürkan Öznur ÇALIK Osman GÜDER Malatya Gençlik Federasyonu Ramazan Yavuz Birlik ve Beraberlik Buluşması MAGEF Battalgazi Belediyesi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”