Başlığım

MAGEF Birlik ve Beraberlik Buluşması İkincisi Düzenledi

Malatya Gençlik Federasyonu tarafından düzenlenen ‘’Birlik ve Beraberlik Buluşması‘’ ikincisi gerçekleştirildi. Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi ERGÜL katıldı.

MAGEF Birlik ve Beraberlik Buluşması İkincisi Düzenledi
MAGEF Birlik ve Beraberlik Buluşması İkincisi Düzenledi admins
Bu içerik 822 kez okundu.

‘’Birlik ve Beraberlik Buluşması ‘’Programı ile ilgili açıklamalarda bulunan Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan YAVUZ Şunları söyledi; ’’ Bizler Federasyon olarak gençlere hizmet etmek için farklı alanlarda etkinlikler ve programlar düzenliyoruz. 2017 Yılı Eylül ayında kurulan Malatya Gençlik Federasyonu 14 farklı proje ile toplam 83 etkinlik gerçekleştirdi. Bu etkinliklerimizin bazıları gençleri sosyalleştirmek için düzenleniyor ve bazı etkinliklerimiz ise gençleri bilgilendirmek, doğru bir şekilde geleceğe yönlendirmek ve gençlere yol göstermek için amaçlanıyor. Bu anlamda Malatya Gençlik Federasyonu tarafından düzenlenen  ‘’Birlik ve Beraberlik Buluşması ‘’ Pragramımızın amacı gençlere Vatan, Millet, Bayrak, Ülke sevgisini aşılamak, gençleri her alanda bilgilendirmek, yol göstermek, gençleri Ailelerine ve topluma faydalı olmaları için programlar düzenliyoruz dedi.’’

Malatya Gençlik Federasyonu tarafından düzenlenen ‘’Birlik ve Beraberlik Buluşması ‘’Programının ikincisine katılan Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi ERGÜL ise konuşmalarında bir çok önemli konulara değinerek gençlere nasihatler de bulundu.   Karşılıklı sorular sorularak anlamlı ve çok keyifli geçen söyleşi sonunda  Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan YAVUZ konuşmacı Sadi ERGÜL’e teşekkür belgesi taktim etti.

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan YAVUZ ise;’’Bizlerin ve Gençlerin davetiyesini kırmayıp ‘’Birlik ve Beraberlik Buluşması ‘’Programımıza konuşmacı olarak katılan Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi ERGÜL Bey’e birikimlerini gençlere aktardıkları ve gençlere nasihatlerde bulundukları için teşekkür ederiz’’ dedi.

Birlik Vakfı Malatya Malatya Gençlik Federasyonu Sadi Ergül Ramazan Yavuz
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Malatyalı Minik Boksörler Ringe çıkıyor
Malatyalı Minik Boksörler Ringe çıkıyor