Başlığım

MAGEF Başkanından 10 Ocak Çalışan Gazateciler Günü Mesajı

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan YAVUZ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

MAGEF Başkanından 10  Ocak Çalışan Gazateciler Günü Mesajı
MAGEF Başkanından 10  Ocak Çalışan Gazateciler Günü Mesajı
Bu içerik 797 kez okundu.

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan YAVUZ  10 Ocak Çalışan  Gazeteciler Günü Nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan YAVUZ  Mesajında şunları söyledi; ’’Milletin sesi olan , toplumların aydınlanmasında, reaksiyon göstermesinde önemli bir rol üstlenen basın, internet medyası ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiş, tek yönlü bilgi paylaşımından çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşmıştır. Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla her türlü sıkıntı ve zorluğa karşı büyük bir özveriyle mesleklerini icra eden gazeteci arkadaşlarımızın, meslek etiğini her şeyin üstünde tutması ve kişilik haklarına saygılı habercilik anlayışını benimsemesi günümüzde daha da önem kazanır hale gelmiştir. Dolayısıyla toplumu tarafsız ve doğru bilgilendirmede emeği geçen tüm Basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyor, bu vesileyle Mesleki sorumluluk bilinciyle, karşılaştıkları tüm zorluklara rağmen fedakarlık ve özveri içinde görevlerini yerine getirmeye çalışan tüm basın çalışanlarının 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyorum dedi."

ramazan yavuz magef gazeteciler günü 10 ocak
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”