Başlığım

Ergenekon'un Çocukları romanı

Bilinç altımıza yüz yıllık kara leke bırakmıştır,diyen Yazar Nurgül Yakın'ın ;yazdığı 28 Şubat sürecini anlatan kitabı Ergenekon'un Çocukları ikinci baskıya geçti

Ergenekon'un Çocukları romanı
Ergenekon'un Çocukları romanı admins
Bu içerik 2641 kez okundu.

İnsanların ekmeği ile inancı, hayalleri ile inancı arasında seçim yapmaya zorlandığı bu süreci en ince ayrıntısına kadar anlattığı sürükleyici ve bir o kadarda sürprizlerle dolu bir kitap. Kitap piyasaya çıktığı günden bugüne kadar olumlu eleştiriler aldı. Gençlerimizle ters düşmememiz gerektiğini belirten yazar;'' gençler su gibidir, önlerini açarsanız akıp giderler kapatırsanız taşıp giderler ama mutlaka yoluna giderler, diye belirtiyor. ''Gençlerimizin ellerinden tutmalıyız ve yanlarında yürümeliyiz'' diye de ekliyor.

Yazar; kalan ömründe sevgi, hoşgörü ve birlik beraberlik üzerine çalışmalar yapacağını belirtiyor. Sade ve akıcı bir dille yazılmış bu kitabı gençlerimize tavsiye ediyoruz. Sıkılmadan tek oturuşta okuyabileceğiniz sürükleyici bir kitap. Yazar; gençlerle ve çocuklarla bir araya gelerek ön yargılardan uzak ötekileştirmeden ve öteki olmadan yaşanabileceğini anlatmaya çalışıyor.

Nurgül Yakın Ergenekon'un Çocukları
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayşe Sultan     2018-02-27 İnanç,hoşgörü,sevgi ,saygı,birlik beraberlik,kardeşlik romanı.Okuduğum en akıcı ve sade kitaplardan biriydi.Yazarın kalemine sağlık.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”