Başlığım

Öğretmenlere Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi

Fırat Kalkınma Ajansı ve Milli Eğitim Bakanlığı koordinasyonunda, Fırat Kalkınma Ajansı hizmet alanı olan Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illeri, İl Milli Eğitim Müdürlükleri ile işbirliği halinde Proje Günlerinin ikincisi tamamlandı.

Öğretmenlere Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi
Öğretmenlere Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi admins
Bu içerik 1154 kez okundu.

Dört ilden toplam 128 öğretmenin katıldığı proje hazırlama ve uygulama becerileri eğitimlerinde yaygın eğitim metotları ile proje döngüsü yönetimi anlatıldı.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut ÖZTOP; kurumsal kapasitenin ve beşeri sermayenin gelişimine çok önem verdiklerini ve bu kapsamda yaz aylarından bu yana Proje Günleri adı altında, proje hazırlama ve uygulama eğitimleri düzenlediklerini belirtti. Öztop; “Proje Günlerimizin ilki genele yönelikti. İkinci programı ise öğretmenlerimize yönelik olarak düzenledik. Başta İl Milli Eğitim Müdürlerimiz olmak üzere Ar-Ge birimlerine ve tüm katılımcılara teşekkür ederim. Geleceğimizin teminatı olan öğretmenlerimiz ve Milli Eğitim personelimizin proje geliştirme noktasında kendini geliştirmesi son derece önemli diye düşünüyorum. Bu gibi programlara bağlı olarak önümüzdeki süreçte gerek iç, gerekse de dış fonlara yönelik eğitim projelerinin artacağını şimdiden söyleyebiliriz.”

 

Fırat Kalkınma Ajansı tarafından proje hazırlama ve uygulama becerilerini geliştirmeye yönelik Proje Günleri devam edecek olup, başvurular aşağıdaki eğitim talep formundan yapılabilir. Fırat Kalkınma Ajansı web sitesi üzerinden başvuru yapılabiliyor

Fırat Kalkınma Ajansı Mesut ÖZTOP Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”