Başlığım

TÜRFAD Yönetiminden Polat’a Ziyaret

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Türkiye genelindeki Şube Başkanlarının genel değerlendirme toplantısının yanı sıra ‘İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır” ödül törenini Malatya’da gerçekleştiren Türkiye Futbol Adamları Derneği Genel Merkezi Yönetim Kurulu Üyelerini misafir etti.

TÜRFAD Yönetiminden Polat’a Ziyaret
TÜRFAD Yönetiminden Polat’a Ziyaret admins
Bu içerik 1042 kez okundu.

“VEFA YAŞARKEN HİSSETTİRİLMELİ”

“İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır” sözünün Türkiye Futbol Adamları Derneğinin sloganı olduğunu ifade eden Genel Başkan Vekili Erdoğan Dilek, “Ben aslen Manisalıyım, doğduğum kentte yapılan yeni satada benim adımı verdiler,  gerçekten çok duygulandım. İnsanlar yaşarken hak ettikleri değeri görmelidir. Bu sözü bir anlayış halinde yaygınlaştırmak amacındayız. Vefa sadece İstanbul’da bir semt adı değildir, biz bunu layıkıyla yerinde getirmeye çalışıyoruz. Malatya’daki organizasyonumuzda hem Şube Başkanlarıyla toplantı yaptık, hem ‘Hoş geldin Malatyaspor’ programı ve Malatya’da futbola emeği geçen değerli isimlere ‘İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır”  etkinliği ile ödüllerini takdim ettik. Oldukça başarılı geçen etkinliklerimizin düzenlenmesi aşamasında desteklerini bizden esirgemeyen ve bizleri böylesine güzel bir ortamda ağırlayan Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’a çok teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

“TÜRFAD YÖNETİM KURULUNU AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYDUK”

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise, “TÜRFAD Genel Merkezi Yönetimi ve Şube Başkanlarınızı kentimizde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Malatya Şube Başkanımız Mahmut Cücemen ilimizde sevilen ve sayılan bir işadamı kimliğinin yanında spor camiasında saygı duyulan bir insandır. Malatya’da TÜRFAD’ın temsil ediliyor olması bizim için ayrı bir güzelliktir. Derneğimizin ‘ İnsanlar Yaşarken de Anılmadır” sloganı gayet yerinde ve güzel düşünülmüş, aslolan insanları yaşarken unutmamaktır.Bu slogan altında faaliyetlerde bulunan TÜRFAD Genel Merkezi ve Şube Başkanlarımızı tebrik ediyorum.”dedi.

Türkiye Futbol Adamları Derneği TÜRFAD Erdoğan Dilek Hacı Uğur Polat Yeşilyurt Belediyesi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”