Başlığım

Vali Kaban, Şahnahan Yeşilkonak’taki Kapanış ve Sertifika Programına Katıldı

Vali Ali Kaban, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte Şahnahan Yeşilkonak’taki kapanış ve sertifika programına katıldı.

Vali Kaban, Şahnahan Yeşilkonak’taki Kapanış ve Sertifika Programına Katıldı
Vali Kaban, Şahnahan Yeşilkonak’taki Kapanış ve Sertifika Programına Katıldı admins
Bu içerik 1697 kez okundu.

Şahnahan Yeşilkonak Hizmet Binasında Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa; Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Vali Ali Kaban, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kâhtalı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Jandarma Alay Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, mahalle muhtarları, kurs öğretmenleri, kursiyerler ve mahalle sakinleri katıldı.

Vali Ali Kaban programda yaptığı konuşmada, “Valilik görevine başladığım ilk günden beri en önem verdiğim Avrupa Birliği hibe programlarıdır, daha önce görev yaptığım kentlerde bu tip projeler yaparak bu kaynaklardan istifade etme yoluna gittim.  ‘Yeşilyurt Meslek Ediniyor’ projesi üzerinden bölgemize ciddi bir hizmet getiren başta Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat olmak üzere emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Avrupa Birliğinden hibe yoluyla gelen paralar aslında bizim paralarımızdır. Avrupa Birliği ile yaptığımız protokol kapsamında oraya aktardığımız paralarımızı eğer kullanırsak bizim oluyor aksi takdirde başka ülkeler kullanıyor” dedi.

 

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci konuşmasının ardından açılan meslek edindirme kurslarına katılarak başarı belgesi almaya hak kazanan kursiyerlere başarı belgeleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile Vali Kaban başta olmak üzere diğer protokol üyeleri tarafından verildi.

Bülent Tüfenkci Şerafettin Yılmaz Şahnahan Yeşilkonak Selahattin Gürkan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”