Başlığım

Battalgazi Belediyesi Çöpçüler Korosunun Konseri Yoğun İlgi Gördü

Malatya Dernekler Federasyonu tarafından İstanbul’da 1-5 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen Malatya Tanıtım Günleri kapsamında açılan Battalgazi Belediyesi standında Battalgazi ilçesinin tarihi ve kültürel varlıkları tanıtılıyor. Malatya Tanıtım Günleri kapsamında Battalgazi Belediyesi Çöpçüler Korosu tarafından verilen konser ise, büyük ilgi gördü.

Battalgazi Belediyesi Çöpçüler Korosunun Konseri Yoğun İlgi Gördü
Battalgazi Belediyesi Çöpçüler Korosunun Konseri Yoğun İlgi Gördü admins
Bu içerik 874 kez okundu.

Malatya Dernekler Federasyonu tarafından İstanbul’da 1-5 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen Malatya Tanıtım Günleri kapsamında açılan Battalgazi Belediyesi standı yoğun ilgi görüyor. İstanbul Yeni Kapı Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilen Malatya Tanıtım Günleri’ne vatandaşlar akın ederken, başta gurbette bulunan Malatyalılar olmak üzere çok sayıda vatandaş Battalgazi Belediyesi standına gelerek, ilçenin tarihi ve kültürel varlıkları hakkında bilgiler aldı. Battalgazi Belediyesi standında yer alan Battalgazi ilçesinin tarihi ve kültürel varlıkları ile ilgili tanıtım broşürleri vatandaşlara stant görevlileri tarafından verilirken, aynı zamanda Battalgazi Belediyesi’nde görevli rehberler tarafından da vatandaşların konu ile ilgili sorularına yanıt veriliyor. Vatandaşların memnun kaldığı Battalgazi Belediyesi standındaki tarihi ve kültürel varlıkların görselleri ise, vatandaşların dikkatini çekiyor. Balmumu heykellerinin de sergilendiği stantta, vatandaşlar fotoğraf çekmek için yer yer kuyruğa giriyor.

 

Öte yandan Malatya Tanıtım Günleri kapsamında Battalgazi Belediyesi Çöpçüler Korosu tarafından verilen konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Malatya türkülerinin de söylendiği konserde, Battalgazi Belediyesi Çöpçüler Korosu büyük alkış aldı.

Battalgazi Belediyesi Çöpçüler Korosu Malatya Dernekler Federasyonu Malatya Tanıtım Günleri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”