Başlığım

3. İl İl Yöresel Ürünler Fuarı sona erdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafında organize edilen "3. İl İl Yöresel Ürünler Fuarı" 20 - 29 Ekim tarihleri arasında Büyükşehir Belediyesi Fuar alanı yanında gerçekleştirildi.

3. İl İl Yöresel Ürünler Fuarı sona erdi
3. İl İl Yöresel Ürünler Fuarı sona erdi admins
Bu içerik 818 kez okundu.

Türkiye’nin birbirinden farklı ve güzel yöresel ürünleri, lezzetleri ve tatları Malatyalıların hizmetine ve beğenisine sunuldu.

3. Kez kapılarını açan İl İl Yöresel Ürünler Fuarı 29 Ekim Pazar gününe kadar devam etti.

Fuara 7 'den 70'e büyük ilgi 

7’den 70’e herkesin ziyaret ettiği fuarda 50 İl’den katılan 100 firma Türkiye’nin farklı yöresel ürünlerini Malatyalıların beğenisine sundu.

İl İl Yöresel Ürünler Fuarını değerlendiren vatandaşlar, Türkiye’nin bütün lezzetlerini ve ürünlerini fuarda görme ve tatma fırsatı yakaladıklarını söyleyerek, fuarın düzenlenmesinde emeği geçen Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Kültür A.Ş’ye teşekkür ettilerini ifade ettiler.

Fuarın çok güzel geçtiğini söyleyen vatandaşlar, fuarın her sene düzenlenmesi gerektiğini ifade ettiler.

Fuara yoğun bir katılımın olduğunu ve bundan dolayı çok memnun olduklarını ifade eden katılımcı firma yetkilileri ise, fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini sundular.

50 İl'den 100 Firma Fuara katıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ Genel Müdürü Sabri Akın, Türkiye’nin 50 iline ait 100 firmanın yöresel ürünleri fuarda sergilenip satışa sunulduğunu söyledi.

Akın: İl İl Yöresel Ürünler Fuarımız büyük ilgi gördü

 

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın; Gerçekleştirmiş olduğumuz kültürel etkinlikler ve fuarlarımıza desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi arz ediyorum. Bu yıl 3. düzenlediğimiz İl İl Yöresel Ürünler Fuarımıza ilgi gösteren herkese ve açıldığı günden itibaren ziyaret eden Malatyalı hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.

malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Sabri Akın İl İl Yöresel Ürünler Fuarı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi