Başlığım

Malatya Arena Stadı

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Malatya Arena Stadı’nın Türkiye’nin en modern statlarından biri olacağını ifade ederek, "İki yıl içerisinde şampiyonluk hedefi koyduk.

Malatya Arena Stadı
Malatya Arena Stadı
Bu içerik 1251 kez okundu.

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Malatya Arena Stadı'nın Türkiye'nin en modern statlarından biri olacağını ifade ederek, "İki yıl içerisinde şampiyonluk hedefi koyduk. İnşallah Bu seneye kısmet olursa sezonu şampiyon tamamlayıp, Süper Lig takımı olarak maçlarımızı bu statta oynamak istiyoruz" dedi.

Başkan Gevrek, Malatya Arena Stadı'ndaki çalışmalarda sona gelindiğini de belirterek, yeni stadın ikinci yarıda oynayacakları maçlara ev sahipliği yapacağını öngördüklerini söyledi.

"Stadımız inşallah ligin ikinci yarısına yetişecek"

Statla ilgili yüklenici firmayla sürekli istişare halinde olduklarını kaydeden Gevrek, "Normalde stat 2015 Mayıs ayında tamamlanacaktı. Bazı sıkıntılardan dolayı gecikerek bugünlere gelindi. Ama stadımız inşallah ligin ikinci yarısına yetişecek. Şu anda çalışmalar devam ediyor. İnşallah bir üst lige çıkar ve maçlarımızı Süper Lig takımı olarak oynarız. Stadımız Türkiye'nin en modern statlarından biri olacak" diye konuştu.

"Eksikliklerin giderilmesi için sayın bakanımız gerekli talimatları vermişti"

Çalışmaları devam eden statta bazı eksikliklerin de bulunduğunu kaydeden Gevrek, "Stat hakikaten çok güzel. Uzaktan bakınca küçük görünüyor ama yanına gidilince devasalığı göze çarpıyor. Bitince çok daha güzel olacak. Tabi bazı eksiklikler var. Bu eksikliklerin giderilmesi için sayın bakanımız gerekli talimatları vermişti. Şu an koltuk konusunda bir çalışma var. Rengiyle ilgili sanırım bir sorun vardı ama o da çözüldü gibi. Bunun dışında çevre düzenlemesi çalışmaları da tamamlanmak üzere" ifadelerini kullandı.

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek Malatya Arena Stadı'nın Türkiye'nin en modern statlarından biri olacağını ifade ederek "İki yıl içerisinde şampiyonluk hedefi koyduk. İnşallah Bu seneye kısmet olursa sezonu şampiy
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”