Başlığım

Gürkan, “Stk’ların Önerilerine Değer Veriyoruz”

Semerkant Vakfı Malatya Gönüllüleri Derneği Başkanı Ali Birgin ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette, Battalgazi Belediyesi’nin hizmetleri ve Semerkant Vakfı Malatya Gönüllüleri Derneği’nin faaliyetleri konuşuldu.

Gürkan, “Stk’ların Önerilerine Değer Veriyoruz”
Gürkan, “Stk’ların Önerilerine Değer Veriyoruz” Ramazan Yavuz
Bu içerik 2563 kez okundu.

Semerkant Vakfı Malatya Gönüllüleri Derneği Başkanı Ali Birgin ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü. Burada konuşan Semerkant Vakfı Malatya Gönüllüleri Derneği Başkanı Ali Birgin, vakfın faaliyetleri hakkında bilgiler vererek, “Semerkant Vakfı Malatya Gönüllüleri Derneği olarak ilimizde toplum yararına faydalı hizmetler görmekteyiz. Bugünde Battalgazi Başkanı sayın Selahattin Gürkan başkanımızı ziyaret ediyoruz. Beraber ülke birliğine katkıda bulunmak amacıyla ve yine yerelde ilimize ortak anlamda bazı projelere destek sunmak amacıyla ve sayın Belediye başkanımızın belediyecilik anlamında hem de ülke genelinde örnek model çalışmalara imza atmak ve özellikle ilimize kazandırdığı hizmetleri de yakından takip ediyoruz. Kendisini takdirle karşılıyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz. Cenab-ı Allah yardımcısı olsun” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz belediye olarak sivil toplum kuruluşlarına özellikle katılımcı belediyecilik anlayışı içerisinde önem verdiğimizi ve onların görüş ve önerilerine değer veriyoruz. Bugünde Semerkant Vakfı Gönüllüleri Derneği yönetim kurulu arkadaşlarımızı burada görmekten ve ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Tabi bu ülke hepimizin. Bu ülke de herkes kendi ölçüsünde gayret gösteriyor. Semerkant Vakfı’nın da çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Ülkemizin milli birlik ve beraberliğine göstermiş olduğu duyarlılık ve hassasiyet, şubelerinde gösterdikleri eğitim faaliyetlerini yakinen takip ediyorum. Bu çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyorum. Biz yerel yöneticiler olarak vakıf ve derneklerimiz ve diğer sivil toplum kuruluşlarına imkanlarımız ölçüsünde ne gerekiyorsa onu yapma konusunda belediye ve ekiplerimiz gayret göstermektedir” diye konuştu.

Semerkant Vakfı Malatya Gönüllüleri Derneği Ali Birgin Battalgazi Selahattin Gürkan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi