Başlığım

Malatyalı Sporcular Türkiye Muay Thai Şampiyonasından Dereceyle Döndü

Muay-Thai Federasyonu 2016 Yılı faaliyet programında yer alan ve 28 Ocak 07 Şubat 2016 tarihleri arası da Aydın’ın Söke ilçesinde gerçekleştirilen Türkiye Çocuklar, Gençler, Büyükler (Bay-Bayan) Muay- Thai Türkiye şampiyonasından Malatyalı sporcular derece ile döndüler.

Malatyalı Sporcular Türkiye Muay Thai Şampiyonasından Dereceyle Döndü
Malatyalı Sporcular Türkiye Muay Thai Şampiyonasından Dereceyle Döndü admins
Bu içerik 3085 kez okundu.

Malatya Muay Thai Milli Takım Antrenörü Ramazan Yavuz Şampiyona dönüşü yaptığı basın açıklamasında;  Muay Thai Türkiye Şampiyonası 81 ilden yaklaşık 2 bin sporcu 150 hakem ve 750 Antrenör ve idareci katıldığı ve binlerce Sporseverin izlediği şampiyonada Malatya’dan Katılan sporcuların kendi kategorilerinde Yeni Olimpiyat Spor Kulübü Sporcusu Yasin Gün 1. Berkant Erdoğan 2. Emre Özbulut, Abdullah Yavuz ve Aslıhan Evci 3. oldu Ertaş Spor Kulübü sporcusu Goncagül Aydın, İlknur Kaya 3. olarak döndüğünü açıkladı.

Aslıhan Evci

Malatya Muay Thai Takımı olarak Aydın Söke’de büyük bir başarıya imza attıklarını belirten Muay Thai Milli Takım Antrenörü Ramazan Yavuz sözlerine söyle devam etti “Camiamızdan desteklerini esirgemeyen başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz M. Sadi Fındıklı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürümüz Ömer Dağdelen olmak üzere,  tüm Şube Müdürlerimize Malatya adına çok teşekkür ediyorum. Şampiyonada Malatya’dan bir sporcumuz Türkiye birincisi, bir sporcumuz Türkiye ikincisi ve beş sporcumuz ise Türkiye üçüncüsü olmuştur. En başarılı ve En çok madalya alan spor kulübü Yeni Olimpiyat Spor Kulübü Şampiyonada ilimizi temsil eden tüm sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

Türkiye Muay Thai Şampiyonası Ramazan Yavuz Malatya Gençlik Spor İl Müdürlüğü M. Sadi Fındıklı Ömer Dağdelen Yeni Olimpiyat Spor Kulübü Yasin Gün Berkant Erdoğan Abdullah Yavuz Aslıhan Evci Ertaş Spor Kulübü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”