Başlığım

Malatya Genç Memur-Sen’den Ankara Ziyaretleri

Genç Memur-Sen Malatya Şubesi Başkan Yardımcıları Murat Develer ve Tuncay Alp, Ankara’daki Genel Başkan ve bazı sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.

Malatya Genç Memur-Sen’den Ankara Ziyaretleri
Malatya Genç Memur-Sen’den Ankara Ziyaretleri admins
Bu içerik 2819 kez okundu.

Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan’ı makamında ziyaret eden Başkan Yardımcısı Murat Develer ve Tuncay Alp bilgi alış verişinde bulundular.
Genel Başkan Eyüp Beyhan,Kamuda çalışan genç memur sayısının yüksek olduğunu belirterek, üniversitelerde ve kamu kurumlarında çalışan genç memura yönelik gerçekleştirdikleri Genç Memur-Sen çalışmaları hakkında bilgiler verdi.  Ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini belirtti.
Genç Memur-Sen Malatya Şubesi Başkan Yardımcısı Murat Develer, Kamunun genç beyinlerinin Genç Memur-Sen çatısı altında bir araya gelerek önemli çalışmalara imza attıklarını, bir milletin geleceğinin teminatı olan gençlerin yanında yer almak ve onlara özgüven aşılamak için herkesin üzerine düşeni yapması gerekiyor. Bizler de Malatya Genç Memur-Sen olarak bu sorumluluğun farkında olup gerekli desteği her zaman vereceklerini söyledi.

Genç Memur-Sen Malatya Şubesi Başkan Yardımcısı Murat Develer ve Tuncay Alp daha sonra Malatya Sivil Toplum Örgütleri MASTÖB Ankara Şubesini ziyaret ederek Şube Başkanı Kamil Göksu ile görüşen Murat Develer,Malatya için Ankara’da elinizden gelen gayretleri gösterdiğinizi yakın en takip ettiklerini belirten Develer Başkan Göksu’ya çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Malatya Sivil Toplum Örgütleri MASTÖB Ankara Şubesi Başkanı Kamil Göksu’da,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Malatya Genç Memur-Sen’in temsil ettiği değerler doğrultusunda sendikacılık yaptığını söyleyerek ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Ankara Doğanşehirliler Derneğine Ziyaret

Malatya Genç Memur-Sen Başkan Yardımcısı Murat Develer ve Tuncay Alp sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Develer, Ankara MASTÖB ziyaretinden sonra Ankara Doğanşehirliler Derneğini ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Süleyman Bilgili ile görüşen Develer, “Ankara’da Doğanşehir için Dernekçilik ve sivil toplum üzerine çalışmalar yaparak Malatya ve Doğanşehir ilçesini Ankara’da tanıyorsunuz. Bu .çalışmalarınızdan dolayı ayrıca Güzel sohbetinizden ve misafir perverliğinizden dolayı teşekkür ederim.” Dedi. Başkan Bilgili ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.
Malatya Genç Memur-Sen Başkan Yardımcısı Murat Develer ve Tuncay Alp daha sonra,Memur-Sen Genel Başkan Danışmanı Osman Timurtaş, Sağlık - Sen Genel Başkan Yardımcıları Kemal Çırak ve Abdülaziz Aslan’ı  makamlarında ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular.


  

Malatya Genç Memur-Sen’den Ankara Ziyaretleri Malatya Genç Memur-Sen Murat Develer Tuncay Alp Osman Timurtaş Kemal Çırak Abdülaziz Aslan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”