Başlığım

Hekimhan İlçesi Grup Yollarında Yol Çizme Çalışmaları Yapıldı

Yol güzergahlarında trafik akışının düzenli bir şekilde sağlanması, yaya ve sürücülerin daha güvenli seyretmeleri amacıyla yön ve bilgilendirme levhalarının montajı ile yol çizgilerine önem veren Büyükşehir Belediyesi, bu alandaki çalışmalarına devam ediyor.

Hekimhan İlçesi Grup Yollarında Yol Çizme Çalışmaları Yapıldı
Hekimhan İlçesi Grup Yollarında Yol Çizme Çalışmaları Yapıldı adminf
Bu içerik 2022 kez okundu.

Yol çizme çalışmalarının daha düzgün, kaliteli ve uzun ömürlü yapılması bakamından yeni ve son derece modern bir yol çizme aracı alan Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinde özellikle ana cadde ve sokaklarda sürdürdüğü yol çizme çalışmalarını, ilçelerde kendi sorumluluk alanına giren yollarda da yapıyor.
Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalar kapsamında Hekimhan ilçesinde; Büyükşehir Belediyesinin kendi sorumluluk alanına giren Söğüt, Kurşunlu, Delihasan Yurdu, Kocaözü ve Girmana grup yollarında yol çizme çalışmaları tamamlandı.
Yol çizme çalışmalarının yanısıra yön ve bilgilendirme levhaları ile ilgili çalışmalar, Büyükşehir Belediyesi tarafından belli bir program doğrultusunda Malatya genelinde yapılacak.  

 

Hekimhan İlçesi Grup Yollarında Yol Çizme Çalışmaları Yapıldı Söğüt Kurşunlu Delihasan Yurdu Kocaözü Girmana
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
 Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi
Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi