Başlığım

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı

Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin ikinci etabı tamamlandı.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı adminf
Bu içerik 1831 kez okundu.

Bu kapsamda kursu başarı ile tamamlayan girişimcilere, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifikası verileceği belirtildi.19 Ağustos 2015 tarihinde başlayan ve iki etap halinde sürdürülen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ile ilgili Battalgazi Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen  “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” tamamlandı. 19 Ağustos 2015 tarihinde başlayan ve gruplar halinde iki etapta gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin ikinci etabına 30 girişimci katıldı. Eğitimci Mehmet Yılmaz tarafından verilen  “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” 11 Eylül 2015 tarihi itibari ile tamamlanırken, ihtiyaç duyulması halinde yeni eğitim çalışmaları yapılacaktır. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan ve sertifika almaya hak kazanan girişimciler, 30.000 TL hibe, 70.000 TL faizsiz kredi olmak üzere toplamda 100.000 TL destekten yararlanabileceklerdir” denildi.
Yapılan açıklamada Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın Malatya’ya yeni girişimcilerin kazandırılması noktasında KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne büyük önem verdiği belirtilerek, 19 Ağustos’ta başlayıp 11 Eylül 2015 tarihinde tamamlanan eğitim çalışmasında 60 kişiye Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verildiğini ifade edildi.
 

Eğitimci Mehmet Yılmaz Selahattin Gürkan KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ugem
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”