Başlığım

Her Yer Ay Yıldızlı Bayraklarla Donatıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Dağlıca ve Iğdır'da düzenlenen hain saldırıların ardından, aziz şehitlerimize saygımızı göstermek için, şehrin Türk Bayrağı ile donatılması amacıyla bir kampanya başlattı.

Her Yer Ay Yıldızlı Bayraklarla Donatıldı
Her Yer Ay Yıldızlı Bayraklarla Donatıldı adminf
Bu içerik 1675 kez okundu.

Büyükşehir Belediyesi tarafından, şehir genelinde birçok noktaya Türk Bayraklarının asılacağı; vatandaşlarımızın da hem aziz şehitlerimize saygımızı göstermek hem de birlik ve beraberliğimizi, şer odaklarının her türlü hain planlarına karşı vakur duruşumuzu ve metanetimizi göstermek için ev ve iş yerlerini Türk Bayrakları ile donatmaları istendi.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, "Dağlıca'da yanan ateşin acısı geçmeden, Iğdır'dan gelen kara haber bütün milletimizi derin bir acıya daha gark etmiştir. Yakaladığı büyüme, huzur ve istikrar sayesinde bölgesinin en güçlü devleti haline gelen ülkemizin üzerinde oynanan karanlık oyunlar tekrar sergilenmeye çalışılmaktadır.

Unutulmamalıdır ki bu millet bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şer odaklarının hain emellerini kursaklarında bırakmaya devam edecek, birlik ve beraberliğini daha da pekiştirecek, vakur duruşunu sergilemeye devam edecektir.

İşte bu nedenle Malatya olarak, teröre karşı tepkimizi, aziz şühedamıza da saygımızı göstermek için şehrimizi el birliğiyle Türk Bayrakları ile donatalım.

Bu vesileyle son saldırılarda hayatını kaybeden şehitlerimize bir kez daha Yüce Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, güvenlik güçlerimize de muvaffakiyetler diliyorum" dedi.

 

Her Yer Ay Yıldızlı Bayraklarla Donatıldı Türk Bayrakları Ahmet Çakır Dağlıca
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi