Başlığım

Polat, Zabıta, Çok Ulvi Bir Görev İfa Etmektedir

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Zabıta, belediyelerin kontrolündeki bir güvenlik teşkilatı, kolluk gücüdür. Belediyelerin yaptırımlarını uygulayan zabıtalarımız, çok zor, stresli, ama ulvi bir görevi ifa ediyorlar” dedi.

Polat, Zabıta, Çok Ulvi Bir Görev İfa Etmektedir
Polat, Zabıta, Çok Ulvi Bir Görev İfa Etmektedir adminf
Bu içerik 990 kez okundu.

Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Zafer, Zabıta Müdürü İbrahim Bingül ve personeller, Zabıta Teşkilatının 189’ncu Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti.
Yakınca’daki Yeşilyurt hizmet binası başkanlık makam odasında gerçekleşen ziyarette konuşan Belediye Başkanı Polat, “Sizlerin şahsında başta ülkemizde ve Yeşilyurt’taki tüm zabıta kardeşlerimizin haftasını kutluyorum, tebrik ediyorum. Zabıta bir güvenlik birimidir, daha çok Belediyelerin kontrolündeki bir güvenlik teşkilatıdır. Şehrimizin esenliğini, huzurunu ve rahatını sizlerin vasıtasıyla sağlamaktayız. Belediyemizin Zabıta teşkilatı da her zaman aynı hassasiyetini göstererek dava ve hizmet bilinciyle çalışmalarını ortaya koymaktadır, bundan sonrada aynı bilinçle daha ileriye giderek bu çalışmaları sürdüreceğinize eminim. Rabbim işlerimizde yar ve yardımcımız olsun” dedi.
Yeşilyurt Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden sorumlu Başkan Yardımcısı Muammer Zafer ise,”Zabıta Teşkilatının 189. Kuruluş yıl dönümü haftası nedeniyle bizi ağırladığınız için çok teşekkür ediyoruz. Zabıta teşkilatımız, verdiğiniz destekler sayesinde halkımızın huzur ve güveni için çalışmaktadır, bundan sonrada aynı çalışma ruhuyla hizmetlerini aksatmadan sürdürecektir” dedi.
Zabıta teşkilatının vatandaşların huzur ve güvenliği için sürekli mesai yaptığını ifade eden Belediye Zabıta Müdürü İbrahim Bingül, “Vatandaşlarımızın sağlığını, esenliğini ve huzurunu korumakla görevli Zabıta teşkilatımız önemli bir görev üstlenmiş durumdadır. Bizler bundan önce olduğu gibi her zaman özverili ve gayretli çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bize verdiğiniz desteklerden ötürü çok teşekkür ediyorum, sizden aldığımız destek ve güçle haftanın 7 günü, 24 saat halkımızın hizmetindeyiz” dedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Zafer ve Zabıta Müdürü İbrahim Bingül, ziyaret sırasında Belediye Başkanı Polat’a çiçek takdim etti. Başkan Polat, ziyarete gelen heyetle toplu fotoğraf çektirdi.

 

Polat Zabıta Çok Ulvi Bir Görev İfa Etmektedir Muammer Zafer Zabıta İbrahim Bingül
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”