Başlığım

Polat, İlahiyat Fakültelerinden Gelen Akademisyenleri Ağırladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya İnönü Üniversitesinin ev sahipliğinde bu yıl dördüncüsü yapılan İslâm Aile Hukuku Semineri için Malatya’ya gelen İlahiyat ve İslâmi İlimler Fakültelerinde görev yapan öğretim üyelerini akşam yemeğinde ağırladı.

Polat, İlahiyat Fakültelerinden Gelen Akademisyenleri Ağırladı
Polat, İlahiyat Fakültelerinden Gelen Akademisyenleri Ağırladı adminf
Bu içerik 1090 kez okundu.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Şelale Sosyal Tesislerinde verilen yemeğe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başkan Yardımcıları Mehmet Güner, Haydar Şahin, Mehmet Çınar ve Muammer Zafer, Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Orhan Çeker, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Abdullah Acar, Malatya İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Abdullah Çolak ile öğretim üyeleri katıldı.
Türkiye’nin saygın üniversitelerinden Malatya’ya gelen çok kıymetli Akademisyenlerini ağırladıkları için çok mutlu olduklarını belirten Belediye Başkanı Polat, “ Malatya’da sizleri ağırlamak bizim için çok büyük bir onurdur. Bizim aile hayatımızda İmam Hatibin çok ayrı bir yeri vardır çünkü benim eğitim hayatına devam eden 4 çocuğum var ikisi İmam Hatip Lisesi mezunu, diğer ikisi de şu anda İmam Hatip Lisesinde okuyor. Çocuklarımıza İslamiyeti, Kuran-ı Kerim’i, mukaddesatımızı doğru, düzgün, hurafeden arındırılmış şekilde öğretmemiz çok önemli, hepimize bu konuda çok fazla görev düşmekte. Sizler gibi ilim ve irfan sahibi, dini gerçek tarafıyla izah edip eğitimli ve donanımlı gençliğin yetişmesinde önemli görevler üstlenen akademisyenlerle birlikte olduğumuz için sevinçliyiz” dedi.

 

Polat İlahiyat Fakültelerinden Gelen Akademisyenleri Ağırladı Orhan Çeker Mehmet Güner Haydar Şahin Mehmet Çınar Muammer Zafer Necmettin Erbakan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Malatyalı Minik Boksörler Ringe çıkıyor
Malatyalı Minik Boksörler Ringe çıkıyor