Başlığım

Yaşam ve Spor Merkezi Yapımında Sona Gelindi

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Yaşam ve Spor Merkezi inşaatı ince işçiliğiyle birlikte tamamlanırken, açık spor alanları da bitme aşamasına getirildi. Merkezin çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Yaşam ve Spor Merkezi Yapımında Sona Gelindi
Yaşam ve Spor Merkezi Yapımında Sona Gelindi adminf
Bu içerik 1337 kez okundu.

Açık Spor alanlarında çalışmalar bitme aşamasına getirildi
Olimpik yüzme havuzları, çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, kapalı ve açık otopark, fitness, tenis, bilardo salonları, açık ve kapalı kafeteryalar, voleybol, basketbol, futbol ve tenis sahaları, yürüyüş yolları, oturma grupları gibi her türlü sağlıklı yaşam spor tesisinin yer aldığı Yaşam ve Spor Merkezi’nin kapalı alanları, ince işçiliği ile birlikte bitirildi.
Kullanılan malzeme ve işçilik bakımından bölgenin en modern tesisi olarak değerlendirilen, içerisinde 2’si kapalı olmak üzere 6 adet tenis kortu ve basketbol sahasının bulunduğu açık spor alanlarında da çalışmalar büyük oranda tamamlandı.
Çevre düzenleme çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülen tesisin,  önümüzdeki aylarda hizmete girmesi planlanıyor.

 

Yaşam ve Spor Merkezi Yapımında Sona Gelindi yüzme havuzları çocuk havuzu Türk hamamı sauna kapalı ve açık otopark fitness tenis bilardo salonları açık ve kapalı kafeteryalar voleybol basketbol futbol ve tenis sah
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”