Başlığım

Başkurt, Gürkan’ı Ziyaret Etti

AK Parti Malatya eski Milletvekili Ali Osman Başkurt, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Başkurt, Başkan Gürkan’ın hizmetlerini yakından takip ettiğini belirterek, büyük projelere imza attığını söyledi.

Başkurt, Gürkan’ı Ziyaret Etti
Başkurt, Gürkan’ı Ziyaret Etti admins
Bu içerik 1076 kez okundu.

AK Parti Malatya eski Milletvekili Ali Osman Başkurt, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Malatya ve Battalgazi Belediyesi’nin hizmetleri konuşuldu. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’la bir süre sohbet eden Malatya eski milletvekili Ali Osman Başkurt, Battalgazi Belediyesi’nin hizmetlerini yakından takip ettiğini belirterek, “Sayın başkanımı başkan seçildiğinde tebrike gelmiştim. Ogün bugün gelemedim. Ama memleketimizde yaptıkları katkılarından dolayı, projelerinden dolayı da yakından takip ediyorum. Eski bir milletvekiliyim. Siyaseti gerçekten bıraktım. Bunu açık açık söylüyorum. Hatasıyla sevabıyla aktif siyaseti bıraktım ama memleketimize bir çakıl taşı üstüne koyana, bir çivi çakana ömür boyu minnettar anlayışına sahibim. Siyaseti ibadet aşkıyla yapmak lazım. Siyaseti şandır, şöhrettir, bunlar için ise gidin ticarette arayın, başka yerde arayın. Sayın başkanımızın da projelerini takip ediyorum. Bunu açık açıkta söylüyorum. Malatya kamuoyu ile de paylaşıyorum. Ağlamasını bilmeyene mama yok. Sayın başkanım kendisi için değil, memleketi için çalışıyor. O Yeşil Kuşak, Malatya’ya nefes aldıracak. Belki bugün için halkımız bunun farkında değil ama, üç beş sene sonra diyeceklerdir ki burada bir belediye başkanı, buraları aldı memleketin ciğerini fethetti. Sayın başkanı bu yöndeki faaliyetlerinden dolayı, bu büyük projeye imza attığından dolayı gerçekten kutluyorum. Malatya adına kutluyorum. Başarılarının artmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarından dolayı başarılar diliyorum” dedi.
 
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hakikaten kendisi 2002’de çıkılan bu serüvende Malatya’mıza güzel hizmetler yaptı. O zaman ortak çalışma noktasında da, özellikle tarihi eserlerin ayağa kaldırılması noktasında da, Genel Müdürümüzün buraya getirilmesi ve tarihimizin ayağa kaldırılması, kentin belleği ve hafızasının oluşması noktasında da büyük gayret ve çaba gösterdi. Kendilerini tebrik ediyorum. Ayrıca diğer anlamda da kendilerinin ifade ettiği gibi Yeşil Kuşak Projesi olsun, Hastane projesi olsun, Belediye Hizmet binası projesi olsun, ikinci üniversitenin Malatya’ya gelmesi noktasında olsun, o dönemde de hep birlikte istişare ederek bu çalışmaları birlikte yapalım, bunun kamuoyunda gündeme getirilmesi olsun ve devlet ricalinde gündeme getirilmesi olsun, bize hep rehberlik, mihmandarlık etmiştir. Kendilerini tebrik ediyorum. Gerek hastane olsun, gerek ikinci üniversite olsun, gerek Yeşil Kuşak Projesi olsun, gerek Surların ayağa kaldırılması, gerek Derme Deresi’nin ıslahı olsun, hakikaten bunlar Malatya’yı nefes aldıracak projelerdir. Bizim temennimiz, bu projelerle birlikte diğer kuşak ve çevre yollarıyla birlikte Malatya’yı metropol bir şehir haline getirilmesi noktasında el birliğiyle milletvekillerimizle, il ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte, Büyükşehir Belediyemizle birlikte bu işin en güzel bir şekilde yerine getirilmesi ve Malatya’mıza ve Malatyalı hemşerilerimize bu hizmetlerin sunulmasında da gerekli gayret ve çabayı göstereceğiz. Milletvekilimize de bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizleri onurlandırmışlardır. Şimdiye kadar Malatya’mıza ve memleketimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı da kendilerini kutluyor ve tebrik ediyorum” diye konuştu.

Başkurt Gürkan’ı Ziyaret Etti Selahattin Gürkan Ali Osman Başkurt
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”