Başlığım

Yeni Mahallede Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Battalgazi Belediyesi tarafından Hatunsuyu bölgesinde yol asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Yeni Mahalle’de 7,5 km’lik asfalt çalışması yapılıyor.

Yeni Mahallede Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
Yeni Mahallede Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor admins
Bu içerik 1093 kez okundu.

Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen asfalt çalışmaları Yeni Mahalle B kanal yolu, Kırıktaşlar, Üssülü Pınar, Kantar ve Drejan sokakta çalışmalara devam ediliyor. Asfalt çalışmalarının bu hafta içerisinde tamamlanması bekleniyor. Asfalt çalışmalarını yerinde takip eden Yeni Mahalle Muhtarı Mehmet Kırıktaş, yıllardır alamadıkları hizmeti Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın sayesinde aldıklarını belirterek, “Yeni Mahallemize yapılan bu hizmetten dolayı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyoruz. Mahallemize yapılan hizmetler bizi çok memnun etti. Yeni mahalle sakinleri ve muhtarı olarak yapılan hizmetleri inkar edemeyiz. Çalışmalar oldukça güzel ve yerinde bir çalışmadır. Yıllardır alamadığımız hizmetleri bugün almanın memnuniyeti içindeyiz. Sayın Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a sonsuz teşekkürler. Tüm belediyelerimizin de böyle güzel çalışmalar içinde olmasını bekliyorum” dedi.

Mahalle sakinlerinden Cihan Haylaz ise, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yapılan çalışmalar için Başkanımız Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyoruz. Yapılan çalışmalarla mahallemizi yazın tozdan kışın çamurdan kurtardı. Bu güzel hizmetleri her zaman bekliyoruz” diye konuştu.

Yeni Mahallede Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor Hatunsuyu Mehmet Kırıktaş Selahattin Gürkan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi