Başlığım

Kuyuönü’ne Mobil İtfaiye Binası

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, itfaiye teşkilatının şehrin güneybatısında yer alan mahallelere daha hızlı ulaşmasını temin etmek amacıyla Kuyuönü’ne Mobil İtfaiye Binası yapılacak.

Kuyuönü’ne Mobil İtfaiye Binası
Kuyuönü’ne Mobil İtfaiye Binası adminf
Bu içerik 1299 kez okundu.

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nca yürütülen çalışmalar sırasında, İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nın talebi doğrultusunda fizibilite çalışmalarının yapılarak en uygun yerin Kuyuönü mevkii olduğu belirlendi.
Büyükşehir Belediyesine ait alan üzerine inşa edilecek olan Mobil İtfaiye Binası ile ilgili olarak proje çalışmalarının tamamlandığı ve işin ihale edildiği, önümüzdeki günlerde temelinin atılarak işe başlanacağı bildirildi.
Mobil İtfaiye Binası, 450 metrekare kapalı alana sahip olup içerisinde; 1 adet merdivenli, 2 adet arazöz olmak üzere 3 adet itfaiye aracının yer aldığı garaj ile yatakhane, idari oda, WC-lavabo, bekleme alanı, soyunma odasının bulunduğu idari tesis yer alıyor.
Öte yandan verilen bilgilere göre Kuyuönü Mobil İtfaiye Binası’nda vardiyalı olarak toplam 36 itfaiye personelinin görevlendirileceği belirtildi.
 

Kuyuönü’ne Mobil İtfaiye Binası Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Mobil İtfaiye Binası arazöz garaj ile yatakhane idari oda WC lavabo bekleme alanı soyunma odası
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi