Başlığım

Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası Yapılacak

3. Uluslar arası Altın Kayısı Satranç Turnuvası, Türkiye Satranç Federasyonu, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü organizasyonu ile 25-30 Ağustos 2015 tarihleri arasında Malatya’da gerçekleştirilecek.

Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası Yapılacak
Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası Yapılacak adminf
Bu içerik 994 kez okundu.

Turnuva 4 kategoride yapılacak
Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre; turnuvaya başvuru süresi 22 Ağustos 2015 Cumartesi günü saat 17.00’de sona erecek. Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Satranç Turnuvası 4 kategoride yapılacak.
2014-2015 sezon vizeli TSF sporcu lisansına sahip tüm sporcular ile FIDE ID numarasına sahip yabancı sporcuların katılabileceği yarışmanın A kategorisinde, 1700 Maximum Rating puanı olanlar, B kategorisinde, 1700 Maximum Ratingin altında puanı olanlar, C kategorisinde 10-11-12 yaşında olanlar, D kategorisinde ise 7-8-9 yaşında olan sporcular yarışacak.
A ve B Kategoriler için katılım payı ödenecek
Altın Kayısı Satranç Turnuvası’nda A ve B kategorisinde yarışacaklardan 50 TL katkı payı alınacak. Malatya’da ikamet eden ya da lisans ili Malatya olan sporculardan alınacak katkı payı miktarı ise 30 TL. Görme engelli sporcular ile C ve D kategorilerinde yarışacak olan sporculardan herhangi bir ücret alınmayacak.
35 bin TL nakit ödül
3. Uluslar arası Altın Kayısı Satranç Turnuvası’nda A ve B Kategorilerinde yarışanlara toplamda 35 bin TL civarında nakit ödül dağıtılacak. C ve D kategorilerinde yarışanlara ise teknolojik cihaz ödülü verilecek. A kategorisinde 1’nciye 4 bin, B kategorisinde 1’nciye bin TL ödül, C ve D kategorisi 1’ncilerine ise Laptop verilecek.
444 kişi müracaat etti
Türkiye Satranç Federasyonu, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü organizasyonu ile 25-30 Ağustos 2015 tarihleri arasında Malatya’da gerçekleştirilecek olan 3. Uluslar arası Altın Kayısı Satranç Turnuvası’na yoğun ilgi var. 22 Ağustos Cumartesi günü müracaatların sona ereceği Turnuvaya bugüne kadar; 42 yurt dışı, 360 il dışı ve 42 de Malatya’dan olmak üzere toplamda 444 kişi müracaat etti.
Ayrıntılı bilgi Web’den
Turnuva ile ilgili ayrıntılı bilgilerin malatyaopen.tsf.org.tr adresindeki web sayfasından alınabileceği belirtildi.

 

Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası Yapılacak FIDE ID malatyaopen Türkiye Satranç Federasyonu Satranç Turnuvası Atatürk Kapalı Spor Salonu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Malatyalı Minik Boksörler Ringe çıkıyor
Malatyalı Minik Boksörler Ringe çıkıyor