Başlığım

6 Adet Yeşil Konak Bu Yıl Tamamlanacak

Yeşilyurt Belediyesi tarafından sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere destek sağlamak için hayata geçirilen Yeşil Konak Projesi kapsamındaki altı adet gençlik merkezinin bu yılın sonuna doğru tamamlanarak hizmete girmesi planlanıyor.

6 Adet Yeşil Konak Bu Yıl Tamamlanacak
6 Adet Yeşil Konak Bu Yıl Tamamlanacak admins
Bu içerik 1091 kez okundu.

Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başkan Yardımcıları Mehmet Güner, Meltem Kavuk ve Mehmet Çınar ile birlikte Bostanbaşı’nda yapımı devam eden Yeşil Konak (Gençlik Merkezi) İnşaatında incelemelerde bulundu.
Polat, Yeşil Konak (Gençlik Merkezi) Ve Muhtar Evi İnşatlarını İnceledi
Yeşil Konak (Gençlik Merkezi) Projesinde hayata geçirilecek olan hizmet binalarından her yaşta vatandaşın yararlanabileceğini ifade eden Başkan Polat, “Yeşilyurt İlçemizi her yönüyle büyütmek ve geliştirmek için kaliteli hizmet bakış açısıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün bostanbaşı bölgemizde Yeşil Konak (Gençlik Merkezi) ve Muhtar Evi hizmet binalarımızda yapılan çalışmaları yerinde inceledik, yapım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bostanbaşı, Rabia Parkı, Fahri Kayahan Bulvarı girişi ile yine bu bölgemizin üst tarafındaki 35 m2’lik yol üzerindeki park içine yerleştireceğimiz hizmet binalarındaki inşaat çalışmaları devam ederken, Yeşiltepe’de geniş bir kitlenin buluştuğu Seyran mahallemize hizmet verecek olan binanın temel atma çalışması var. Bir diğer bölgemiz nüfus artışının hızlı bir şekilde yaşandığı Yavuz Selim Mahallesi TOKİ’de, bu hizmet binalarından bir tanesini de buraya yapacağız. Şu anda yer tespiti yapıldı, projelendirme çalışmalarımız devam ediyor” dedi.
Polat, “Bostanbaşı Mahalemizde Kanal Projesi, Muhtar Evi Ve Gençlik Merkezi Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor”
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Bostanbaşı mahallemizde inşaatı devam eden gençlik merkezimiz ve hemen yan tarafına bir adet muhtar evi yaptırıyoruz. Binamız en geç iki ay içerisinde bize teslim edilecek. Kanal Projesi başta olmak üzere Gençlik Merkezi ve Muhtar Eviyle Bostanbaşı bölgemiz çok kısa süre içerisinde modern bir görüntüye kavuşacaktır” dedi.
Başkan Polat, “Her yaşta vatandaşımızın üst seviyede istifade edebileceği, kültürel ve sportif faaliyetler başta olmak üzere çeşitli aktivitelerin gerçekleştirileceği Yeşil Konak (Gençlik Merkezi) projesindeki altı adet hizmet binamızı bu yılın sonuna kadar hizmete açmayı planlıyoruz. Emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.


 
 

6 Adet Yeşil Konak Bu Yıl Tamamlanacak Mehmet Güner Meltem Kavuk Mehmet Çınar Bostanbaşı Gençlik Merkezi Yeşil Konak
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”