Başlığım

Büyükşehir Yeni Araçlar Aldı

Büyükşehir Belediyesi, Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı uhdesinde kullanılmak üzere 3 greyder, 2 bekoloder, 1 silindir ve 1 de asfalt robotu ile ekipmanlar aldı.

Büyükşehir Yeni Araçlar Aldı
Büyükşehir Yeni Araçlar Aldı adminf
Bu içerik 1017 kez okundu.

Yeni alınan iş makinelerinin tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi önünde bir program düzenlendi. Düzenlenen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra Genel Sekreter Arif Emecen, Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar Daire Başkanları ile teknik personeller katıldı.
Çakır: Kaliteli ve hızlı çalışmalar yapılıyor
Malatya Büyükşehir Belediyesinin hizmet kalitesini her geçen gün artırdığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, görev süreleri içerisinde birçok yeni aracı Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne kazandırdıklarını söyledi.
Sahadaki sorunları çözmek için araç gereç ve iş makineleri parkının güçlendirilmesinin gerekli olduğunu ifade eden Başkan Çakır, “Saha çalışmalarının kaliteli ve hızlı yapılması için araç parkımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığımız, Malatya’nın bütün ilçelerinde muazzam çalışmalar yapıyorlar. 2015 yılının 6 aylık bölümünde 400 kilometrenin üzerinde yol çalışmaları yaptık. Bu çalışmaların tamamını kendi personelimiz yapıyor. Hiçbirini ihale etmiyoruz. Asfalt altyapısını da kendi tesislerimizde üretiyoruz. Bu üretim ve çalışmalar mali tabloya olumlu yansıyor” dedi.
Sahada 30’un üzerinde greyderin çalıştığını kaydeden Başkan Çakır, “Bu filoya 3 adet daha greyder ekledik. Ayrıca 2 bekoloder, 1 silindir, 1 tuzlama aparatlı asfalt robotu ile sahadaki iş verimliliğini daha da yukarı çıkaracağız” dedi.

 

Büyükşehir Yeni Araçlar Aldı Arif Emecen Ahmet Çakır bekoloder silindir tuzlama aparatlı asfalt robotu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”