Başlığım

Yeni Yolda Dolgu Çalışmaları Yapılıyor

Battalgazi Belediyesi tarafından yeni yol açma çalışmalarına yoğunluk verildi. Bu kapsamda Orduzu ve Karaköy Mahallesi’ni Malatya-Elazığ karayoluna bağlayan yeni yol açma çalışmalarında dolgular ve düzenleme çalışmaları yapılıyor.

Yeni Yolda Dolgu Çalışmaları Yapılıyor
Yeni Yolda Dolgu Çalışmaları Yapılıyor adminf
Bu içerik 852 kez okundu.

Battalgazi ilçesi Orduzu ve Karaköy Mahallesi’ni Malatya-Elazığ karayoluna bağlayacak 1850 metre uzunluğunda ve 20 metre genişliğinde yeni yol açma çalışmaları bütün yoğunluğu ile devam ediyor. Kısa bir sürede bitirilmesi hedeflenen yol yapım çalışmalarında, dolgu ve düzenleme çalışmaları yapılıyor. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda açma çalışmaları yoğun bir şekilde devam eden yeni yol, Orduzu Mahallesi başta olmak üzere Karaköy Mahallesi ve Battalgazi Belediyesi Asfalt Üretim Tesisi’ne ulaşımda kullanılacak. Malatya-Elazığ karayolu bağlantılı olacak olan yeni yolun, kısa zamanda tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunulacağı belirtildi.

Yeni Yolda Dolgu Çalışmaları Yapılıyor Malatya Elazığ Orduzu Mahallesi Karaköy Mahallesi Battalgazi Belediyesi Selahattin Gürkan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
 Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi
Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi