Başlığım

Bostanbaşı Kanal Projesin'de Sona Yaklaşıldı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Mayıs ayı itibariyle yapım işine başladığımız Bostanbaşı Kanal Projesinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor, ilk etap %90 oranında tamamlandı” dedi.

Bostanbaşı Kanal Projesin'de Sona Yaklaşıldı
Bostanbaşı Kanal Projesin'de Sona Yaklaşıldı admins
Bu içerik 2113 kez okundu.

Bostanbaşı Kanal Projesinin bölgeyi cazibe merkezine dönüştüreceğini ifade eden Başkan Polat, “Merkezdeki nüfus yoğunluğunu rahatlatacak ve bölgeye nefes aldıracak projelere büyük önem veriyoruz. Malatya’ya önemli katkılar sağlayacak yeni yaşam alanları oluşturacak projeler önceliğimiz. Bunlardan bir tanesi de mayıs ayı itibariyle yapım işine başladığımız “Bostanbaşı Kanal Projesi, çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir. 4,3 KM uzunluğundaki proje üç etapta tamamlanacak olan kanal projesinde 1351 M2 ilk etap çalışmamızın %90’lık kısmı tamamlandı. Şu anda kavşakların geçiş noktalarında ekiplerimizin çalışmaları devam ediyor. Sulama mevsiminde olduğumuz için sulama birliği o bölgenin suyunu kesme imkânına sahip değil, suyun kesilmesi ile vatandaşın mağdur olmasını istemiyoruz. Bu nedenle çevre yoluyla bağlantı işini eylül ayına bırakmak durumunda kaldık” dedi.
Başkan Polat, “Malatya Büyükşehir Belediyemiz kanal projesinin çevresindeki yol-kaldırım yapım işlerini gerçekleştirecek, bizim ekiplerimiz de projenin diğer detaylarını tamamladıktan sonra asıl güzellik o zaman ortaya çıkacak. Kanal Projesi ve yolların bütünleşmesinden sonra bu caddemiz ayrı bir güzelliğe kavuşacak” dedi.  
 

Bostanbaşı Kanal Projesin'de Sona Yaklaşıldı Hacı Uğur Polat Bostanbaşı Bostanbaşı Kanal Projesi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi