Başlığım

İhracat Yetkisi Verilen Personele Eğitim

Malatya Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü, ihracat yetkisi verilen ilave personele hizmet içi eğitim vererek bilgilendirme yaptı.

İhracat Yetkisi Verilen Personele Eğitim
İhracat Yetkisi Verilen Personele Eğitim admins
Bu içerik 1359 kez okundu.

Toplantının açılışında değerlendirmelerde bulunan Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Sayın Zeki Sadak, “İlimizden gönderilen hayvansal ürünlerin ihracatındaki artışa bağlı olarak, konunun hassasiyetine binaen eleman takviyesine ihtiyaç duyulmuştur. Yetki verilen diğer arkadaşlarımızla beraber ilimiz ekonomisinde önem arz eden ihracat işlemlerini daha etkili bir şekilde yürütmeye devam edeceğiz. Bu eğitimlerimiz, konuların pekiştirilmesi için farklı zamanlarda tekrar edilecektir. Şimdiden hepinize başarılar diliyorum” dedi.
Eğitim toplantısında konu uzmanları tarafından, kanatlı ve süt ürünleri ile gıda olmayan ürünlerin ihracatı ile ilgili mevzuat çerçevesinde mevcut işletmelerde yürütülen işler ve karşılaşılan sorunlarla ilgili bilgiler aktarıldı. Eğitim soru cevap şeklinde devam etti.
 

İhracat Yetkisi Verilen Personele Eğitim Zeki Sadak Malatya Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”