Başlığım

AK Parti Malatya Yeşilyurt Gençlik Kollarından Birlik Çağrısı;

AK Parti Malatya Yeşilyurt Gençlik Kollarından Birlik Çağrısı; Basın Bülteni

AK Parti Malatya Yeşilyurt Gençlik Kollarından Birlik Çağrısı;
AK Parti Malatya Yeşilyurt Gençlik Kollarından Birlik Çağrısı; admins
Bu içerik 3010 kez okundu.

20.07.2015 tarih itibari ile Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde bombalı saldırı meydana gelmiştir.31 kişinin ölümüne ve 100'ün üzerin yaralıların hayatını tehlikeye sokan bu menfur saldırıyı, Ak Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları teşkilatı olarak lanetliyor ve kınıyoruz. Ülkemiz bu tür terör olaylarını birlik ve beraberlik içerinde dik duruşu ile bozmuştur.

Bu olaydan bir kaç saat sonra Adıyaman'da 1 askerimiz şehit düşmüştür, 2 askerimiz ise yaralanmıştır. Şehit düşen askerimize Allah'tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diliyoruz.

Aynı gün içerisinde akşam saatlerinde İstanbul ve diğer illerde provokasyonlar, otomobil yakmalar, dükkan yağmalamalar başlamıştır bu eylemleri gerçekleştirenleri lanetliyoruz ve kınıyoruz.

Bizler Gençlik Kolları olarak “İnsan Onurunun” önemsendiği bir yaşam tarzına her zaman gayret gösterdik.

Gayretlerimizin bir diğer maddesi ise kardeşçe omuz omuza verip bu tür terör olaylarını ülkemizde bir daha yaşanmaması için akıl kalemini göz önünde bulundurarak mücadele etmektir. Provokasyon olaylarına gençlerin ve çocukların sürülmesi bizler için kabul edilemez bir durumdur. Dünya'nın dört bir yanından Türkiye'ye misafir olarak gelen gençlerin terör örgütlerinin baskısıyla eylemlere dahil edilmesi parlamentolar tarafından değerlendirilip gençler ile ilgili yeni bir politika izlenmelidir. Ülkemiz bu değerlendirmeye her daim açıktır. Ak Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları olarak gençlik üzerinde durulucak, eylemden, terörden provokasyondan uzak, gerek Malatya'da gerek Türkiye çapında çalışmalara hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Ülkemizin dört bir yanını saldırıya maruz bırakanlar terörist sıfatından başka hiç bir sıfat taşıyamazlar. Terör her yerde lanetlenmelidir. Bu alçak saldırıların failleri kim olursa olsun yargı önünde hesap vermeye mahkumdur.

Vatanımız kolay kazanılmadı. Türkiye'nin Kuzeyi, Güneyi , Batısı, Doğusu asırlar önce Çanakkale Savaşında, Sakarya Meydan Muharebesinde, Sarıkamışta kahramanca şehit düşen dedelerimizin bir su bir ekmek ve imanın en yüksek mertebesiyle kazanılan vatanımız hainlerin oyununa asla yenik düşmeyecektir.

Ülkemizde emperyalist güçler tarafından oyunlar oynanmaktadır.  'Barış Süreci' ni sabote etmeye yönelik saldırılar ülkemizin gelişim,refah ve ekonomi liberalizm yükselişini engelleyemecektir. Bu oyunlar Türkiye'yi 2023 hedeflerinden uzak tutmak,mega projeleri engellemek, mazlumlara açılan kapıları kapatmaktır.

Türkü, Kürdü, Alevisi, Çerkezi ile 77 Milyon TÜRKİYE'YİZ.

Son olarak; Ülkemizde ki her kesimden gençlerin tuzaklar, kirli tezgahlara, provokasyonlara, tahriklere yenik düşmeyip vatanımızın bölünmez bütünlüğünü sağlayıp, birlikte el ele Yeni Türkiye süreci için mücadele etmeye davet ediyoruz. Kamuoyuna Duyurulur

(Basın Bülteni)

AK Parti Malatya Yeşilyurt Gençlik Kollarından Birlik Çağrısı AK Parti Malatya Yeşilyurt Gençlik Kolları
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”