Başlığım

Şahin,den Polat'a Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ile beraberindeki heyet, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti.

Şahin,den Polat'a Ziyaret
Şahin,den Polat'a Ziyaret adminf
Bu içerik 927 kez okundu.

Yeşilyurt Belediyesinin Yakınca’daki Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarette konuşan Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin’e teşekkür etti.

POLAT, “MİLLETVEKİLLERİMİZİN GÜZEL HİZMETLERİN ALTINA İMZA ATACAKLARINA YÜREKTEN İNANIYORUM”

Ak Parti Milletvekillerinin yeni dönemde güzel çalışmalar yapacaklarına inandıklarını ifade eden Belediye Başkanı Polat, “Milletvekilimiz Sayın Mustafa Şahin çok yoğun geçen seçim döneminden sonra sürdürdüğü çalışmalar kapsamında bugünde Belediyemizi ziyaret etti, yaptığı bu nazik ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde gerek Sayın Milletvekilimiz Mustafa Şahin’in gerekse de diğer milletvekillerimizin faydalı hizmetler yapacaklarına, güzel hizmetlerin altına imza atacaklarına yürekten inanıyorum. Rabbim yardımcımız olsun, başarılar diliyorum” dedi.

ŞAHİN, “BAŞKAN POLAT YEŞİLYURT’A ÖNEMLİ KAZANIMLAR SAĞLIYOR”

Adalet ve Kalkınma Partisi Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise, Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın çok tecrübeli bir Yönetici olduğunu ve başarılı hizmetlerde bulunduğunu ifade etti.

Milletvekili Mustafa Şahin, “7 Haziran seçimlerinden sonra başkanımıza hem teşekkür ziyaretinde bulunduk, hem de istişarelerde bulunuyoruz. Yeşilyurt Belediyemiz hizmetlerin halka seri ve süratli bir şekilde ulaşması anlamında ayrı bir konuma sahiptir. Başkanımız Hacı Uğur Polat, Teşkilatımızın kuruluşunda yer almış, Sivil Toplum Kuruluşları içerisinde hizmet etmiş çok tecrübeli ve deneyimli bir isim olduğu için yerel hizmetlere yabancı olmayan bir konumdaydı. Başkanımız bu çalışmalara çok çabuk intibak ve uyum sağladı. Duruşu, yapısı ve bugüne kadar yaptığı hizmetlerle Yeşilyurt’a önemli kazanımlar sağlayan bir Başkanlık modeli ortaya koydu. Umarım uzun yıllar Malatya ve Bölgemize hizmet eder” dedi.

ŞAHİN, “BELEDİYELERİMİZ, SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖRNEK ÇALIŞMALARA İMZA ATIYOR”

Ramazan Ayında Yeşilyurt Belediyesinin düzenlediği Meydan İftarları başta olmak üzere İftar Çadırı ve yapılan hizmetleri çok beğendiğini sözlerine ekleyen Mustafa Şahin, “Ramazan ayı hayırlarımızın yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla buluştuğu çok mübarek bir aydır. Belediyelerimiz AK Belediyecilik hizmetleri noktasında duyarlı bir vatandaş gibi davranıp kimsesiz, yoksul ve düşkünlere el uzatarak, büyük bir sorumluluk örneği sergilediler. Ecdadımızın bize bırakmış olduğu bu güzel mirası yaşatmaya devam ediyorlar. Belediyelerimizin, sosyal belediyecilik anlamında “alan el ile veren eli” buluşturma noktasında iftar çadırları, meydan iftarları, yetim ve öksüz çocukların isteklerinin gerçekleştirildiği projeler ve çeşitli yardımların dağıtımı ile ilgili çok güzel çalışmalar yaptığını görüyoruz. Bizde zaman zaman Meydan İftarlarına katıldık, gerçekten çok güzel bir atmosfer vardı. Her kesimden insanın iftar sofrasında buluşması devletle millet bütünleşmesine ciddi katkı sağlandığını gördük. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

ŞAHİN, “ÜLKEMİZİ İSTİKRARSIZLAŞTIRMAK ADINA HER YOL MUBAH GÖRÜLDÜ”

Milletvekili Mustafa Şahin, “AK Parti kurulduğu günden beri girdiği tüm seçimlerde birinci parti olarak çıkmayı başarmıştır. Partimiz ortaya koyduğu projeler, çözüm önerileri ve hizmetleriyle muhalefetin samimiyetsizliklerini göstermiştir. En son yapılan seçimlerde gerek kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız ile ilgili şer odaklarının kurduğu kumpaslar, gerekse AK Parti ile ilgili oynanan senaryolar ile ülkemizi istikrarsızlaştırmak adına her türlü yol mubah görüldü. Çıkan sonuçta AK Parti yine birinci parti konumunda ancak hükümeti kuracak yeterlilikte sayıya ulaşamadı. Bu sayıya ulaşmak ve hükümet kurmak için her hangi bir partiye taviz verecek değiliz. Bugün seçim olsa AK Partimize halkımız tek başına güçlü bir hükümet kurma yetkisini verecektir” dedi.

Şahin den Polat'a Ziyaret Şahin den Polat'a Ziyaret Hacı Uğur Polat Mustafa Şahin Yakınca AK Parti
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Malatyalı Minik Boksörler Ringe çıkıyor
Malatyalı Minik Boksörler Ringe çıkıyor