Başlığım

Malatya Fuarı ve Kayısı Festivali iptal edildi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesindeki terör saldırısını kınarken, patlama sonucu hayatını kaybedenler için de başsağlığı mesajı yayınladı.

Malatya Fuarı ve Kayısı Festivali iptal edildi
Malatya Fuarı ve Kayısı Festivali iptal edildi admins
Bu içerik 1292 kez okundu.

Başkan Çakır mesajında; “20 Temmuz Pazartesi günü Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde terör saldırısı sonucu meydana gelen patlamada 28 vatandaşımızın hayatını kaybetmesi, millet olarak bizleri derin bir üzüntüye gark etmiştir. Öncelikle bu saldırı nezdinde bütün provakatif hain saldırıları lanetliyorum.

Terör saldırısı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Her zaman bir ve beraber olan milletimiz, bu hain saldırının ardından dik durarak, teröre asla ve asla prim vermeyecektir. Aziz Milletimizin başı sağolsun” dedi.

Öte yandan porno meydana gelen terör saldırısı nedeniyle 29 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan 22. Malatya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı ve Kayısı Festivalinin iptal edildiği belirtildi.

 

Malatya Fuarı ve Kayısı Festivali Suruç Terör Saldırısı 22. Malatya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı ve Kayısı Festivali Malatya Büyükşehir Belediyesi Ahmet Çakır Şanlıurfa
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”