Başlığım

Yeni Stad Başka Bahara Kaldı

Yeni Stadın bitmemesi ve yeni yeni sezona hazırlanamaması nedeniyle, Büyükşehir Belediyesi, şimdi de İnönü Stadı’nı tadilata aldı. İnönü Stadı Yeni Malatya Spor’un PTT 1. Lig maçlarına hazırlanıyor.

Yeni Stad Başka Bahara Kaldı
Yeni Stad Başka Bahara Kaldı adminf
Bu içerik 1452 kez okundu.

İnönü Stadı Tadilata alındı
Yeni stadın sezon açılışına yetişmemesi nedeniyle İnönü Stadı’nda başlatılan tadilatlar, TFF’nin talep ve standartları da göz önünde bulundurularak yapılıyor. Bu kapsamda; ön cephe sıva tamiratı, kapalı tribün koridorları sıva tamiratı, tribünlerin boyanması, açık döşemeler tamirat ve su yalıtımı, engelli taraftar giriş kapısı, sahanın temizliği, merdivenlerin tadilatı, sundurmaların montesi bitirilirken; engelli tribününün yenilenmesi, bozulan zeminlerin tamiratı, koltukların değiştirilmesi, acil çıkış kapılarının onarımı, ayrım panellerin tamir çalışmaları ise devam ediyor.
İnönü stadının yeni sezona yetiştirilmesi için Büyükşehir Belediyesi bu çalışmalarını kalabalık bir ekiple sürdürüyor. Statta yapılan genel yalıtım, tesisat, sıva, boya, demir işleri, söküm ve montaj işlerinin bir an önce bitirilmesi için çalışmalar devam ediyor.
 

İnönü Stadı TFF Malatya Yeni stad İnönü Stadı Tadilata alındı Yeni Stad Başka Bahara Kaldı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
 Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi
Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi