Başlığım

Gençlik Meclisi Üyeleri İftarda Buluştu

Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri, düzenlenen iftar programı ile bir araya geldi.

Gençlik Meclisi Üyeleri İftarda Buluştu
Gençlik Meclisi Üyeleri İftarda Buluştu admins
Bu içerik 1941 kez okundu.

Kent Konseyi Fethi Gemuhluoğlu Toplantı Salonunda düzenlenen iftar programına Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım, Gençlik Meclisi Başkanı Cemil Coşan, Gençlik Meclisi Eski Başkanları Eyyüp Dağdeviren, Mustafa Akyıldız ve Gençlik Meclisi üyeleri katıldı
Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım, gençlik meclisi üyeleri ile bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti. Yıldırım, “Gençleri görünce geleceğe yönelik umutlarım daha bir artmakta. Gençliğin 21. Yüzyılda sürüklendiği noktaya baktığımızda ailelerinden ve vakitlerinden zaman ayırarak bir araya gelen gençlerin sosyal ve kültürel faaliyetler yapması büyük bir ayrıcalık. Bu ayrıcalığı gösteren bütün gençlere teşekkür ediyorum” dedi.
Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Cemil Coşan, gençlik meclisi olarak düzenli periyotlarda bir araya gelme gayretinde bulunduklarını, bu defa iftar programı ile bir araya gelmiş olduklarını söyledi. Düzenlenen iftar yemeği ile Ramazan Ayının birlik ve beraberlik ruhunu gençlere yansıtmak adına önemli olduğunu vurgulayan Coşan, bu imkânları kendilerine tanıyan Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a teşekkür etti.

İftar yemeğinden sonra duygu ve düşüncelerini dile getiren Gençlik Meclisi üyeleri, yapılan programdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

Gençlik Meclisi Üyeleri İftarda Buluştu Ali Yıldırım Cemil Coşan Eyyüp Dağdeviren Mustafa Akyıldız
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”