Başlığım

Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Yemeği

Malatya’dan tayinleri çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar için veda yemeği düzenlendi.

Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Yemeği
Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Yemeği admins
Bu içerik 1150 kez okundu.

 İlimizdeki bir otelde düzenlenen veda yemeğine tayinleri çıkan Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, eş ve çocukları katıldılar.

 Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz Ankara Vali Yardımcılığına, Latif Memiş Sakarya Vali Yardımcılığına, Abdullah Abid Öztoprak  Kalecik Kaymakamlığına, Akçadağ Kaymakamı Ramazan Keskin Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne, Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş Siirt Vali Yardımcılığına, Hekimhan Kaymakamı Mesut Çoban Espiye Kaymakamlığına, Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar Ağrı Vali Yardımcılığına, Kuluncak Kaymakamı Hasan Gündoğdu Kovancılar Kaymakamlığına, Yazıhan Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir Erzurum Vali Yardımcılığına ve Doğanyol Kaymakamı Serdar Karal da Özalp Kaymakamlığına atandı.

 Vali Kamçı, tayini çıkan Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamlarına hizmetleri için teşekkür ederek hayırlı olmasını diledi, “Devlet memuriyetinde her zaman beklediğimiz sonuçlar, her zaman uğrayabileceğiniz, telefonla arayabileceğiniz bir yer olduğunu hiçbir zaman unutmayın, Sizlere ailenizle, eş ve çocuklarınızla sağlık ve huzur içerisinde güzel görevler yapmanızı diliyorum.” dedi.

  Tayini çıkan Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamları adına konuşan Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz Veda Konuşması yapmamın hiçbir zaman kolay olmadığını söyleyerek,  Malatya’da göreve başladığı günden bu güne kadar çok güzel günler geçirdiğini belirterek Kamu hizmetlerinin doğru ve düzenli yürütülmesi için elinden gelen tüm çabayı gösterdiğini diğer Vali Yardımcısı ve Kaymakamlarında aynı çabayı gösterdiğine inandığını dile getirdi. Malatyalılara hizmet etmiş olmanın onurunu ve gururunu yaşadıklarını, Vali Kamçı ile çalışmaktan da her zaman mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.

 Konuşmaların ardından Vali Yardımcılarına ve Kaymakamlara hizmetleri anısına hediye paketleri verildi.

Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Yemeği Latif Memiş Sakarya Mehmet Soğukpınar Ahmet Sait Kurnaz Serdar Karal Mesut Çoban Abdullah Abid Öztoprak Bünyamin Kuş
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi