Başlığım

Tüfenkci’den Tso’ya Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Avukat Bülent Tüfenkci, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Meclis Başkanı Sami Payza ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Tüfenkci’den Tso’ya Ziyaret
Tüfenkci’den Tso’ya Ziyaret admins
Bu içerik 1431 kez okundu.

Ziyarette konuşan Milletvekili Bülent Tüfenkci’nin ve Başkan Hasan Hüseyin Erkoç’un gündeminde hükümetin kurulması vardı.
Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MTSO Başkan Hasan Hüseyin Erkoç, Türkiye yeni bir seçimden geçti, Türkiye’nin demokrasinin gelişmesi anlamında yüksek katılımlı bir seçim oldu. Biz iş dünyası olarak, en kısa zamanda bir hükümetin kurulmasını, iş dünyasının ve ülkemizin sorunlarının en kısa zamanda çözülmesini arzu ediyoruz. Ben tekrar ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
AK parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ise, “Malatya olarak da birikmiş sorunlarımız var. TSO’nun çok ciddi gayretleri var. Bundan dolayı da çok teşekkür ediyorum. Sorunları çözme noktasında birlikte gayret edeceğiz. Özellikle organize sanayi bölgesinin kamulaştırmasıyla ilgili ciddi sıkıntılar var. Bu sorunların acilen çözülmesi gerekiyor. İnşallah hükümet kurulunca bu sorunları çözeceğiz. Sadece bu noktada değil, ilimizin diğer sorunlarında da başkanımız ve diğer yöneticilerle birlik içinde hareket etmeye gayret edeceğiz. İnşallah önümüzdeki bu belirsizlik kısa sürede çözülür” dedi.

Tüfenkci’den Tso’ya Ziyaret TSO MTSO Bülent Tüfenkci Hasan Hüseyin Erkoç Sami Payza
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”