Başlığım

İlayda Yıldız Malatya Birincisi Oldu

İlayda Yıldız Gençlik Merkezinin Resim kursuna katılarak Abdulkadir Eriş Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinin açmış olduğu Resim sınavını Malatya birincisi olarak kazandı.

İlayda Yıldız Malatya Birincisi Oldu
İlayda Yıldız Malatya Birincisi Oldu admins
Bu içerik 1117 kez okundu.

Malatya Gençlik Merkezine dört yıldır üye olan ve Gençlik Merkezinin Resim kursuna katılan ve Abdulkadir Eriş Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinin açmış olduğu Resim sınavını Malatya birincisi olarak kazandı.

İlayda YILDIZ Malatya Gençlik Merkezinin ücretsiz olarak açmış olduğu Resim kursuna yaklaşık dört yıldır gelerek yeteneğini her geçen gün geliştirip, Açılan yetenek sınavında Malatya birincisi olarak kazanması dolayısı ile Malatya Gençlik Merkezi Resim Öğretmeni Ahmet ÖZELÇİ ve  Babası Murat YILDIZ ile birlikte Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’yı makamında ziyaret ederek  teşekkürlerini iletiler.

Ziyaret sırasında bir açıklama yapan İlayda’nın velisi Murat YILDIZ  ‘’İlayda’nın resim yeteneğinin yıllar içerisinde bu kadar ileri bir seviyeye gelmesinden dolayı öğretmenine , idarecilere ve İl Müdürümüz Mustafa Sadi FINDIKLI’ya canı gönülden teşekkür ediyorum. Kızım İlayda’nın Abdulkadir Eriş Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinin açmış olduğu Resim sınavında Malatya birincisi olarak sınavı kazanması beni oldukça mutlu etti. Kızımın bu yeteneği ve bu başarıyı kazanmasında Gençlik Merkezinin etkisi çok fazladır. Bizler Anne Baba olarak evlatlarımızı Gençlik Merkezine gönderirken gerçekten içimiz çok rahat çünkü güvenilir, yetişkin eğitmenler ile ücretsiz olan Devletimizin biz aile büyüklerine evlatlarımızı gönül rahatlığıyla gönderebileceğimiz Gençlik Merkezi var ve bu merkezlerde bir çok kurslar var . Kızımın yıllar içerisinde Gençlik Merkezinin yapmış olduğu bir çok sosyal faaliyete katılarak sosyalleşerek skendini bir çok konularda da geliştirdi. Ücretsiz olarak yıllardır kızıma bu eğitimi verdiği için bizlere her şeyin para olmadığını hatırlatan başta Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’ya  ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum’’ dedi.

İl Müdürü M. Sadi FINDIKLI ise ‘’ İlayda kızımızın almış olduğu bu başarı biz idarecileri oldukça mutlu etti. Çünkü çevremizde bu tip kurslara inanılmaz para harcayarak evlatlarını gönderen anne babalar var. Devletimizin tüm imkanlarını kullanarak bu kursları ücretsiz olarak Gençlik Merkezi bünyesinde vermekteyiz. Resim kursunda da 4 yıl boyunca almış olduğu eğitim sayesinde Lise sınavında derece yaparak Abdulkadir Eriş Anadolu Güzel Sanatlar Lisesine Malatya birincisi olarak girmesi sadece spor da değil Gençlik Merkezi faaliyetlerinde ne kadar başarılı olduğumuzu gösteriyor.  Tüm anne babalar Gençlik Merkezimizin açmış olduğu kurslara, gezilere, etkinliklere evlatlarını gönül rahatlığıyla gönderebilirler. Umarım İlayda kızımız Üniversite sınavında da başarılı bir Resim öğretmeni olarak görürüz. Bende şahsım ve kurumum adına evlatlarını bizlere teslim eden anne ve babalara bu evlatlarımızın yetişmesinde büyük katkısı olan eğitmenlerimize, Gençlik Merkezi Yöneticilerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.

İlayda Yıldız Malatya Birincisi Oldu Murat YILDIZ Ahmet ÖZELÇİ Abdulkadir Eriş Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”