Başlığım

Hilaltepe’de Taş Duvar ve Drenaj Çalışması Başladı

Battalgazi Belediyesi tarafından taş duvar ve filtreli drenaj çalışması yapılıyor. Çalışmaların kısa bir süre içerisinde tamamlanacağı belirtildi.

Hilaltepe’de Taş Duvar ve Drenaj Çalışması Başladı
Hilaltepe’de Taş Duvar ve Drenaj Çalışması Başladı admins
Bu içerik 1099 kez okundu.

Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yıldıztepe Mahallesi Hilaltepe Nikah Sokak’ta başlatılan taş duvar ve filtreli drenaj çalışması devam ediyor. Konu ile ilgili olarak Battalgazi Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Yıldıztepe Mahallesi Hilaltepe Nikah Sokak’ta taş duvar ve filtreli drenaj çalışmasının başladığı belirtildi. Açıklamada, “Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yıldıztepe Mahallesi Hilaltepe Nikah Sokak’ta taş duvar ve filtreli drenaj çalışması başlamıştır. 23 metre uzunluğunda ve yaklaşık 7 metre yüksekliğindeki taş duvarın temel genişliği 2 metre 20 cm olup, duvar genişliği 50 cm’dir. Yine aynı bölgede filtreli drenaj çalışması yapılmaktadır” denilerek, çalışmaların kısa sürede bitirileceğine dikkat çekildi.

 

Çalışmanın yapıldığı bölgede bulunan vatandaşlar ise, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti belirterek, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve ekibine teşekkür ettiler.

Hilaltepe’de Taş Duvar ve Drenaj Çalışması Başladı Yıldıztepe Hilaltepe Nikah Sokak drenaj Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”