Başlığım

Keşke Projesi Kapsamında Çocukların Hediyeleri Ziyaretlerle Teslim Edildi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın ayrı ve farklı bir değer verdiği “Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa” Projesi kapsamında kaleme aldıkları istek ve taleplerini Belediye’ye ulaştıran çocukların hediyeleri sürpriz ziyaretlerle teslim ediliyor.

Keşke Projesi Kapsamında Çocukların Hediyeleri Ziyaretlerle Teslim Edildi
Keşke Projesi Kapsamında Çocukların Hediyeleri Ziyaretlerle Teslim Edildi admins
Bu içerik 2680 kez okundu.

Yetim ve öksüz çocukların talepleri Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın Eşi Fatma Çakır ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın Eşi Yasemin Polat ve çocukları, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Meltem Kavuk’un katıldığı ziyaretle teslim edildi.

Yeşilyurt ilçe sınırlarında yaşayan yetim ve öksüz çocukların hayal dünyasında keşke olsa dedikleri isteklerini değerlendirmeye alan Yeşilyurt Belediyesi, yaptığı değerlendirmeler ve araştırmalar sonucunda Yeşiltepe Mahallesinde yaşayan iki çocuğun talep ve isteklerini yerine getirdi.

Belediye ekipleri tarafından hazırlanarak özel kutularda paketlenen tablet, bisiklet, ayakkabı ve elbiselerin olduğu hediyeleri alan çocukların mutlulukları görülmeye değer.

Çocukların yaşadıkları heyecana şahit olan Fatma Çakır ile Yasemin Polat, çocuklarla yakından ilgilenirken, zaman zaman duygulandıkları gözlendi. Hayalini kurdukları isteklerine kavuşmanın heyecanı ve coşkusunu yaşayan çocuklar, Fatma Çakır ve Yasemin Polat’a teşekkür ettiler.

İlayda ve Hüseyin Efe’nin annesi, “Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa” projesiyle çocukların hayallerini gerçeğe dönüştüren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’tan Allah razı olsun, çocuklarımız hayal kurarak kendilerine verilen formları doldurmuşlardı.  Bugün hayalleri gerçekleşti. Bu güzel projeyi başlatıp hayal kuran çocukların isteklerini yerine getiren Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’a teşekkür ediyoruz. Kapımızı çalarak evimize misafir olan, çocuklarımızla yakından ilgilenen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın Eşi Fatma Çakır, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın Eşi Yasemin Polat ve Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Meltem Kavuk'a ayrıca teşekkür ederiz” diye konuştular

Keşke Projesi Kapsamında Çocukların Hediyeleri Ziyaretlerle Teslim Edildi Ahmet Çakır Fatma Çakır Hacı Uğur Polat Yasemin Polat Meltem Kavuk
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi