Başlığım

Battalgazi Belediyesi, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve Belediye Personeline İftar Yemeği Verdi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar ve belediye personeline iftar yemeği verdi. Başkan Gürkan, ekip olarak birlik ve beraberlik içerisinde eşik ve kalıcı hizmetler üreteceklerini söyledi.

Battalgazi Belediyesi, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve Belediye Personeline İftar Yemeği Verdi
Battalgazi Belediyesi, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve Belediye Personeline İftar Yemeği Verdi admins
Bu içerik 987 kez okundu.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan tarafından Rüya Düğün Sarayı’nda verilen iftar yemeğine, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Karakuş, Mustafa Sayın, Abdulvahap Şerefhanlı, Yaşar Karataş, Nevzat Aslan, Battalgazi Belediye Meclis üyeleri, Battalgazi ilçesine bağlı mahalle muhtarları ve belediye personelleri katıldı. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, iftara katılanların Ramazan ayını tebrik ederek, “Ramazan-ı  şerifin sizlere, ailenize, çocuklarınıza ve milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Tuttuğunuz orucun yüce Allah tarafından kabul edilmesini diliyorum. Akmercan şirketler grubunun ve belediyemizin personeli, Mormaş personeli ve bizim belediye personelimiz işçi, memur, sözleşmeli ve hizmet alımı çerçevesinde çalışan tüm personelimiz burada. İşte Battalgazi ailesinin tamamı bu. Muhtarlarımız burada, meclis üyelerimiz burada, belediye çalışanlarımız burada, yöneticilerimiz burada. İşte esas aile tablosu, işte aile fotoğrafı budur. Bu fotoğraf birlik, beraberlik, dirlik, düzen üzerinde görülecek ki hiç kimse buraya fitne fesat sokmasın ve bu fotoğrafla birlikte 1027 kilometre karelik alanda ve gündüz nüfusu 550 bin olan Battalgazi’de hizmetler rahmet yağmuru gibi her tarafa eşit ve adil olarak verilsin. Konuşmamı Bakara Suresi’nin 286. Ayetiyle noktalamak istiyorum. Allah herkese gücü yettiği kadar sorumluluk yükler. Herkesin kazandığı ya kendi lehine ya da aleyhinedir. Ey Rabbimiz unutursak ve hataya düşersek bizi hesaba çekme. Ey Rabbimiz bizden öncekilere yüklediğin gibi bize de ağır bir yük yükleme. Ey Rabbimiz, bizim gücümüzün yetmediği işlerden bizi sorumlu tutma. Bizi affet, bizi bağışla bize acı. Sen bizim Mevlamızsın. Kafir kavimlere karşı bize yardım et” diyerek, iftara katılanlara ve iftarın hayır sahibi Gazi Akmercan’a teşekkür etti.

Gürkan’ın konuşması sonrası okunan akşam ezanı ile birlikte iftar yapılırken, Başkan Gürkan iftar sonrası iftara katılanları tek tek uğurladı.

Battalgazi Belediyesi Meclis Üyeleri Muhtarlar ve Belediye Personeline İftar Yemeği Verdi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”