Başlığım

Polat, 2015 Yılının İlk Altı Ayında 100 Bin M2 Kilit Taşı Döşendi

Polat, “Kırsal mahallelerimizde yaptığımız çalışmalara önem veriyoruz, buralara el atmaya gayret ediyoruz. Kadiruşağı Mahallemizde Muhtarların ve vatandaşların talebi doğrultusunda ana cadde ve ara sokaklara kilit taşı uygulamasını tamamladık. 2015 yılında şu ana kadar 100 bin metrekare kilit taşı döşedik.

Polat, 2015 Yılının İlk Altı Ayında 100 Bin M2 Kilit Taşı Döşendi
Polat, 2015 Yılının İlk Altı Ayında 100 Bin M2 Kilit Taşı Döşendi admins
Bu içerik 885 kez okundu.

Yeşilyurt Belediye ekiplerince mahallelerde sürdürülen yol açma, asfaltlama, kaldırım, kilit taşı uygulamaları ile devam eden İnşaatları yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Kadiruşağı Mahallesindeki kilit taşı uygulama çalışmalarını yerinde inceledi.
KADİRUŞAĞI MAHALLESİNE KİLİT TAŞI UYGULAMASI TAMAMLANDI
Beraberinde İŞGEM Müdürü Mehmet Karaman ile birlikte Kadiruşağı Mahallesine giden Başkan Polat, burada yaptığı açıklamada “Kilit Taşı Uygulamasıyla Mahallemiz çok güzel oldu, emeği geçenlere teşekkür ediyorum “ dedi.
Yeşilyurt Belediyesi olarak bu yıl için Mahalle ve köylerdeki ana caddeler ile ara sokakların doğal ve kilit taş ile döşenmesi işinin İhalesini yaptıktan sonra çalışmaların çok yoğun devam ettiğini belirten Başkan Polat, “Bilindiği üzere 2015 yılın ilk aylarında doğal taş ve kilit taşı uygulaması için ihalemizi yapmıştık. Bu ihale sonucunda doğal taş uygulamaları bazı mahallelerimizde devam ediyor. Kilit taşıyla ilgili ihalede belirtilen metrekareyi tamamlamış durumdayız. Bugüne kadar 100 bin metrekare kilit taşı döşedik. Kırsal mahallelerimizde yaptığımız inceleme ve çalışmalara önem veriyoruz, buralara el atmaya gayret ediyoruz. Kadiruşağı Mahallemize ilk olarak iki bin metrekare kilit taşı döşemeyi planladık. Ancak çalışmalar sırasında yeni eklemelerle birlikte 5.000 M2 kilit taşı döşedik. Kadiruşağı mahallemizin ana caddesi ve ara sokakları kilit taşı uygulamasından sonra çok güzel bir görünüme kavuştu. Mahallemizin temiz ve güzel bir duruma kavuşmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
POLAT, “BU HİZMETLERDE MUHTARLARIN EMEĞİ OLDUKÇA FAZLA”
Başkan Polat, “Mahallemize yaptığımız tüm hizmetler için muhtarlarımızla istişare ediyoruz, muhtarlarımızın da bu çalışmalarda emeği oldukça fazla, onlara da çok teşekkür ediyorum”  dedi.
Kadiruşağı Mahalle Muhtarı Abdullah Baki Arslan ise, Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a teşekkür etti. Aslan, son yapılan kilit taşı çalışmasından sonra mahallerinin ana caddesi ve ara sokaklarının temizlendiğini ifade ederek “Yeşilyurt Belediye Başkanımızın bu güzel ziyareti hepimizi mutlu etmiştir. Çalışkan ve özverili yapısından dolayı Başkanımız Hacı Uğur Polat ve ekibine sonsuz teşekkür ederim” dedi.
 

Polat 2015 Yılının İlk Altı Ayında 100 Bin M2 Kilit Taşı Döşendi İŞGEM Kilit Taşı Hacı Uğur Polat Kadiruşağı Abdullah Baki Arslan Mehmet Karaman
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”