Başlığım

Altı Adet Gençlik Merkezi Yapılıyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Özalper, Abdulgaffar, Samanlı ve Şeyhbayram Mahallelerinin birleşme noktasında yapımı devam eden Gençlik Merkezi İnşaatında incelemelerde bulundu.

Altı Adet Gençlik Merkezi Yapılıyor
Altı Adet Gençlik Merkezi Yapılıyor admins
Bu içerik 891 kez okundu.

Yeşilyurt Belediyesi sınırları içindeki Özalper, Abdulgaffar, Samanlı ve Şeyhbayram Mahallelerinin birleştiği noktada yapılan ve büyük oranda tamamlanan Gençlik Merkezi İnşaatında incelemelerde bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat, “Merkezimizin kaba inşaatı tamamlandı, ince işleri yapılıyor, çalışmaları takip ederken, yerinde incelemeye gayret ediyoruz. Kadın ve Gençlik Merkezimiz bu bölgemizdeki gerek kadınlarımız gerekse de gençlerimizin yararlanabilecekleri çok önemli bir tesis olacak. Rabia parkımız Özalper, Abdulgaffar, Samanlı ve Şeyhbayram mahallerinin birleştiği bir noktada, hem parkımız hem inşaatı süren merkezimiz inşallah mahallerimizin sosyal dokusuna katkı sağlayacak. Kadınlarımız, gençlerimiz ve çocuklarımızın faydalandıkları bir tesis haline dönüşecek” dedi.
Yeşilyurt Belediyesi tarafından altı adet “Gençlik Merkezi” çalışması başlatıldı. İki Genlik Merkezi inşaatının kaba işleri tamamlandı, üç merkezde çalışmalar devam ediyor, bir gençlik merkezinin ise ihale aşamasında olduğu belirtildi.
Gençlik merkezleri üç katlı toplam 500 M2 alana sahip, en alt katta sportif faaliyetler diğer katlarda ise kütüphane, beceri eğitimleri, çeşitli kurslar ve mahalle sakinlerinin kullanabilecekleri çok amaçlı toplantı salonu olacağı belirtildi.
 

Altı Adet Gençlik Merkezi Yapılıyor Hacı Uğur Polat Özalper Abdulgaffar Samanlı Şeyhbayram Rabia parkı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”