Başlığım

Asfalt Çalışmaları Büyükşehir ve Yeşilyurt Belediyesi İşbirliği İle Yapılıyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Çukurdere Mahallesinde devam eden yol açma ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

Asfalt Çalışmaları Büyükşehir ve Yeşilyurt Belediyesi İşbirliği İle Yapılıyor
Asfalt Çalışmaları Büyükşehir ve Yeşilyurt Belediyesi İşbirliği İle Yapılıyor admins
Bu içerik 849 kez okundu.

Mahalle ve caddelerdeki bozuk yolların asfaltlaması ve genişletilmesi çalışmaları aralıksız devam ediyor. Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Yeşilyurt Belediyesi ekipleri Çukurdere Mahallesi Vaizoğlu Caddesinde asfalt çalışmasını birlikte gerçekleştiriyor.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Çukurdere Mahallesinin son yapılan asfaltlama çalışmasıyla daha da güzel bir görünüme kavuşacağını söyleyen Başkan Polat, “Çukurdere Mahallesi Vaizoğlu Caddesi Battalgazi ile Yeşilyurt Belediyesi hizmet bölgesinin tam sınırında bulunmakta ve Büyükşehir Belediyesine ait bir bölge durumunda. Belediye olarak ara mahallelerde asfaltlama çalışması yaparken, Büyükşehir Belediyemize katkı sağlamak adına bu caddede devam eden yol açma ve asfaltlama çalışmalarına destek sağlıyoruz. Ekiplerimiz çok yoğun bir şekilde yol açma ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Çukurdere mahallemizde beş- altı sokağımızın öncelikle kazıma işlemleri yapıldı. Hemen akabinde asfaltlama çalışmasına başladık. Fınısher makinelerimizle asfaltlama çalışmaları halen devam etmekte, çok kısa sürede mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

 

Asfalt Çalışmaları Büyükşehir ve Yeşilyurt Belediyesi İşbirliği İle Yapılıyor Hacı Uğur Polat Çukurdere Mahallesi Hacı Uğur Polat Çukurdere Vaizoğlu Caddesi Battalgazi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den Baro Başkanı'na “Hayırlı Olsun” Ziyareti
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi