Başlığım

Polat,Yeşil Yurt Şirketimiz Marka Haline Gelecek

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediyesine bağlı Yeşil Yurt Ltd. Şti.yi ziyaret etti.

Polat,Yeşil Yurt Şirketimiz Marka Haline Gelecek
Polat,Yeşil Yurt Şirketimiz Marka Haline Gelecek admins
Bu içerik 1509 kez okundu.

Belediye Başkanı Polat, beraberinde Başkan Yardımcılarından Meltem Kavuk ve Mehmet Güner ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Yeşil Yurt Ltd. Şti. Genel Müdürü Selahaddin Sami Üzmez ve Şirket Danışmanlığını üstlenen Şahin Özer ile kısa bir süre görüştü.
BAŞKAN POLAT, “ŞİRKETİMİZ İLÇEMİZİN BÜYÜMESİ VE GELİŞMESİNE KATKI SAĞLAYACAKTIR”
Yeni kurulan Yeşilyurt İnşaat’ın ilçeye önemli kazanımlar sağlayacağını, ilçenin daha da büyümesi ve gelişmesi adına ciddi projeleri hayata geçireceğini ifade eden Belediye Başkanı Polat, “Yeşilyurt İnşaat süreç içerisinde hayata geçireceği projeler ve çalışmalarla bir marka haline gelecektir. Genel Müdürümüz Selahaddin Sami Üzmez, özel sektör içerisinde bulunmuş, kurumsal firmalarda üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuş,  deneyim ve tecrübeye sahip bir arkadaşımızdır. Genel Müdür Üzmez’in ekibiyle birlikte faydalı çalışmalar yapacağına inanıyorum, şimdiden başarılar diliyorum” dedi.
Yeşil Yurt Şirketinin Belediye’nin yan kuruluşu olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Polat, “Şirketimiz ticari müessese ve ticari kurallara göre hizmet ederken, birde işin manevi boyutu da var. Şirketimiz Yeşilyurt’un hizmetinde olacak ve sosyal dokusuna hizmet edecektir. Yeşilyurt İlçemizin temizlik işlerini üstlenen şirketimiz, önümüzdeki dönemlerde ticari ve sosyal alanlar üzerine projeleri hayata geçirecek ve Malatya’nın markası olacaktır “ dedi.
GENEL MÜDÜR ÜZMEZ, “BİZE GÖSTERİLEN TEVECCÜHE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ”
Yeşilyurt Belediye Başkanı H.Uğur Polat’ın yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeşil Yurt Şirketi Genel Müdürü Selahaddin Sami Üzmez ise, “2014 yılında kurulan İnşaat Şirketimizde bizler 2015 yılının Mart ayında göreve başladık. Nisan ayından itibaren Yeşilyurt İlçesinin Temizlik işlerini devir aldık ve çalışmalara hız verdik. İki temmuz itibariyle Yeşilyurt Belediyesi sınırları içerisinde bulunan bir arsada inşaat yapmak üzere gerekli izinler ve resmi prosedürler tamamlandı. İnşaat çalışmamız bir-iki ay içerisinde başlayacak. Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın bize gösterdiği teveccühe layık olmaya çalışacağız, bize karşı duydukları güven içinde teşekkür ederiz “ dedi.

 

Polat Yeşil Yurt Şirketimiz Marka Haline Gelecek Yeşil Yurt Ltd. Şti. Meltem Kavuk Mehmet Güner Selahaddin Sami Üzmez H.Uğur Polat
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”